MENU

MUZYCZNE RACZKOWANIE - SEZON ARTYSTYCZNY 2014/2015

Nie jest żadną tajemnicą, że dźwięki, które słyszy dziecko mają znaczenie dla jego rozwoju nie tylko po urodzeniu, ale już w czasie ciąży. Taką wiedzę jednak nie tylko warto mieć, ale przede wszystkim warto jak najmądrzej z niej korzystać! Stąd właśnie „Muzyczne raczkowanie” – projekt muzyczny przygotowany dla wyjątkowej grupy słuchaczy – przyszłych mam i ich dzieci, jeszcze w okresie prenatalnym oraz dla rodziców z dziećmi do lat 4. Dzięki tej wyjątkowej  inicjatywie możemy realizować naszą misję upowszechniania Muzyki Klasycznej wśród tych, którzy dopiero poznają świat i otoczenie, a dzięki temu sprawiać, że muzyka – jej harmonia i bogactwo brzmień – stają się  jednym z naturalnych elementów dziecięcego świata, a zarazem nieocenionym bodźcem rozwoju dziecięcej wrażliwości, emocji i zdolności.

Formuła „Muzycznego Raczkowania”  pozwala nie tylko na rodzinne słuchanie muzyki, ale przede wszystkim na tworzenie wspólnej przestrzeni do bycia razem – rodziców i dzieci. Mini-koncerty muzyków Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej przygotowujemy zawsze z myślą o najmłodszych słuchaczach, którzy to, dzięki wyjątkowo kameralnej atmosferze, mogą doświadczać Muzyki wszystkimi swoimi zmysłami. Podczas „Raczkowania” nie tylko słuchamy, ale także śpiewamy, bawimy się i uczymy, zgodnie z naszą żelazną zasadą: jak najmniej słów, jak najwięcej muzyki i wspólnej zabawy.

Dla podniesienia komfortu udziału w naszych spotkaniach, w zależności od wieku dziecka, propnujemy Rodzicom do wyboru jedną z dwóch grup – do pierwszej zapraszamy mamy w ciąży oraz rodziców z dziećmi od chwili urodzenia do1,5 roku, do drugiej – rodziców z dziećmi w wieku 1,5 roku – 4 lata. 

Co zrobić, by uczestniczyć w spotkaniu z cyklu "Muzyczne raczkowanie"?
Nic prostszego! Zadzwoń do nas i zapisz się na spotkanie, podając ilość osób, która się wraz z Tobą pojawi!
Zapisy i informacje: Katarzyna Więckowka - T:  95 73 92 750 oraz Iwona Goździk - T: 95 73 92 749

Udział w zajęciach jest biletowany, jednak za bilet płacą wyłącznie rodzice / opiekunowie.
Udział dzieci w spotkaniu jest bezpłatny.
Bilety kupić można w kasie Filharmonii Gorzowskiej w cenie 15 zł.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Szczegółowy kalendarz spotkań 

Zasady udziału w spotkaniach
Realizacja   Virtualnetia.com