MENU

poniedziałek 22 stycznia 2018
17:00
FILHARMONIA JUNIORA
FILHARMONIA JUNIORA - AFRYKA DZIKA
kup bilet
W sezonie 2017/2018 zapraszamy do udziału w drugiej edycji cyklu edukacyjnego dla dzieci, które przekroczyły już próg wiekowy młodego słuchacza Muzycznego Raczkowania, a chciałyby rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z muzyką. Filharmonia Juniora to cykl dziesięciu spotkań edukacyjno-muzycznych realizowany w ciągu całego sezonu – od września do czerwca. Dzieci, w zależności od swoich potrzeb – samodzielnie lub z towarzyszeniem starszych opiekunów, aktywnie uczestniczą w zajęciach grupowych, by wspólnie z rówieśnikami, poprzez wymianę doświadczeń, zabawę oraz śpiew i ćwiczenia rytmiczne, rozwijać swoje twórcze i muzyczne zdolności. Bezpośredni kontakt z muzykami orkiestry, instrumentami i rozmaitymi dźwiękami harmonijnie wspierać będzie ich rozwój intelektualny i emocjonalny, a także pozwoli nie tylko słuchać, ale i rozumieć muzykę. Tegorocznej edycji przyświeca idea poznawania muzyki i kultur świata.

Afryka dzika
22 i 23 stycznia 2018, 17:00


W styczniu, jak w styczniu – zima w pełni, za oknem śnieg, mróz i wiatr. Zamiast marznąć, przyjdźcie do nas, by tym razem wybrać się w daleką wyprawę do ciepłych krajów! Na naszej trasie Egipt, Madagaskar, Kenia i Kongo. Spytacie, co łączy te wszystkie kraje o egzotycznych nazwach? Oczywiście wspólny kontynent – Afryka! Nie ma to jak w środku zimy wybrać się do serca gorącej dżungli, by tam poczuć pierwotny rytm!

Zasady uczestnictwa w spotkaniach z cyklu Filharmonia Juniora określa osobny regulamin.
REGULAMIN (KLIKNIJ I POBIERZ).
OŚWIADCZENIE (KLIKNIJ i POBIERZ).
ULOTKA (KLIKNIJ I POBIERZ).

BILETY:
20 zł / dziecko
opiekunowie – wstęp wolny

PROWADZENIE:
Katarzyna Chorążyczewska
T: 95 73 92 701

REZERWACJE I ZAPISY:
Renata Ochwat
T: 95 73 92 748

-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Realizacja   Virtualnetia.com