MENU

poniedziałek 31 grudnia 2018
20:00
GALA SYLWESTROWA 2018-2019
TRZECH TENORÓW
GALA SYLWESTROWA
kup bilet
Nowy Rok tradycyjnie już przywitamy w Filharmonii Gorzowskiej muzycznie i przebojowo. Sylwestrowy wieczór to zawsze okazja, by dla naszych gości przygotować specjalne koncertowe menu. Tym razem na naszej estradzie królować będzie czarujące bel canto i to w potrójnej dawce. W wykonaniu trzech doskonałych polskich tenorów: Rafała Bartmińskiego, Pawła Skałuby i Krzysztofa Marciniaka oraz filharmoników gorzowskich pod dyrekcją Jacka Kraszewskiego usłyszymy najsłynniejsze pieśni neapolitańskie i latynoamerykańskie oraz największe szlagiery Jana Kiepury. Nie zabraknie też przebojowej muzyki orkiestrowej. Repertuar, który wypełni program ostatniego koncertu w roku to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Prowadzącym Galę Sylwestrową będzie Wojciech S. Wocław.

WYKONAWCY:
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Jacek Kraszewski / dyrygent
 
Rafał Bartmiński / tenor
Paweł Skałuba / tenor
Krzysztof Marciniak / tenor
 
PROGRAM GALI SYLWESTROWEJ:

20:00-20:15
NA DOBRY POCZĄTEK

Przed rozpoczęciem koncertu zapraszamy na powitalnego drinka w foyer Filharmonii Gorzowskiej
 
20:15-21:15
KONCERT –  CZĘŚĆ I

W programie tej części koncertu usłyszymy m.in. takie przeboje operowe i operetkowe jak La donna è mobile, Nessun dorma!, Lat dwadzieścia miał mój dziad i Graj cyganie, a także ponadczasowe hity z repertuaru Jana Kiepury

21:15-22:15
BANKIET W FOYER (menu poniżej)

 
22:15-23:30
KONCERT –  CZĘŚĆ II

W tej części wieczoru królować będą przede wszystkim melodie i rytmy neapolitańskie oraz latynoamerykańskie, wśród których nie zabraknie takich szlagierów jak Core ‘ngrato, La Spagnola czy Granada.

ok. 23:30 
BANKIET W FOYER

 
24:00
TOAST NOWOROCZNY – POWITANIE NOWEGO ROKU 2019

 
po 24:00
NOC SYLWESTROWA Z KWARTETEM SMYCZKOWYM CON AMABILE

Czy rzeczywiście w każdym z nas drzemie tęsknota za odrobiną szaleństwa?  W Sylwestrową Noc sprawdzą to muzycy kwartetu Con Amabile: Daria Krzysztoń (I skrzypce), Yi Ding-Dana (II skrzypce), Paweł Gaca (altówka) i Agnieszka Lasek (wiolonczela), którzy zabiorą Państwa na wyprawę pełną niespodzianek – od tanecznych „złotych” przebojów i ponadczasowych standardów jazzowych, przez najsłynniejsze gorące tanga, aż do fantastycznych światów Władcy pierścieni, Piratów z Karaibów i Gwiezdnych wojen.
 

BILETY: 
180 zł / przedsprzedaż do 16 listopada 2018
200 zł / cena regularna od 17 listopada 2018
radio zachód

-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

 

Realizacja   Virtualnetia.com