MENU

piątek 25 stycznia 2019
19:00
KOBIETA ZMIENNĄ JEST...
KONCERT SYMFONICZNY
kup bilet
Tego wieczoru na naszej estradzie będzie nie tylko bardzo muzycznie i przebojowo, ale również nadzwyczaj kobieco. Solistką będzie pochodząca z Korei Południowej sopranistka Yeyoung Sohn, która każdorazowo zachwyca publiczność niebiańskim głosem i spektakularną koloraturą.
 
W programie znajdą się należące do światowego kanonu operetki najpiękniejsze arie sopranowe, wśród nich m.in. aria Adeli z Zemsty nietoperza czy czardasz Sylvii z Księżniczki czardasza, jak również piosenki uznawane od lat za klasykę repertuaru musicalowego, jak choćby Przetańczyć całą noc z musicalu My Fair Lady czy I feel pretty z West Side Story. Nie zabraknie również ponadczasowych przebojów orkiestrowych, do których zaliczyć można Tańce węgierskie Johannesa Brahmsa oparte na tamtejszych motywach ludowych czy wykorzystujące czeski idiom ludowy Tańce słowiańskie Antonína Dvořáka. Gdy dodamy do tego jeszcze takie pozycje musicalowe jak Tańce symfoniczne z West Side Story oraz suitę ze Skrzypka na dachu, nikt już nie powinien mieć wątpliwości, że przed nami jeden z najbardziej przebojowych koncertów tego sezonu.

WYKONAWCY:
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Jan Miłosz Zarzycki / dyrygent
Yeyoung Sohn / sopran

PROGRAM:
W programie m.in.: arie z operetek Johanna Straussa, Franza Lehára, Jacques’a Offenbacha, Emmericha Kálmána oraz piosenki i utwory orkiestrowe z musicali My Fair Lady, West Side Story i Skrzypek na dachu.

BILETY: 
55 zł / normalny
48 zł / ulgowy
40 zł / balkon

-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

 

Realizacja   Virtualnetia.com