MENU

sobota 2 lutego 2019
19:00
WHITNEY HOUSTON SYMFONICZNIE
KONCERT Z CYKLU LIGHT
kup bilet
Whitney Houston symfonicznie to koncert stworzony z największych przebojów gwiazdy amerykańskiego popu. Twórcami projektu są polska wokalistka Hania Stach, znana szerszej publiczności z programu Idol oraz pianista i aranżer Jacek Piskorz.
 
Nieprzeciętne możliwości wokalne Whitney Houston, muzykalność i szczęście do przebojów sprawiły, że pokochał ją cały świat. Biły się o nią największe amerykańskie wytwórnie, a jej płyty sprzedawały się w milionach egzemplarzy. Była też jedną z pierwszych czarnoskórych wokalistek regularnie prezentowanych w MTV. Przypieczętowaniem jej pozycji w światowym show-biznesie stał się film Bodyguard, który był największym hollywoodzkim sukcesem kasowym lat dziewięćdziesiątych XX w.
 
W muzyce Whitney Houston zachowały się najlepsze chwile jej artystycznej drogi i te właśnie momenty przypomni nam Hania Stach. Wokalistka znakomicie oddaje klimat piosenek wielkiej gwiazdy, których niewątpliwym atutem są także świetne aranżacje na orkiestrę symfoniczną. Tego wieczoru będzie można usłyszeć najbardziej znane przeboje piosenkarki – I wanna dance with somebody, My love is your love, Run to you, I will always love you oraz wiele innych.

WYKONAWCY:
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Jacek Kraszewski / dyrygent
Hanna Stach / wokal
Jacek Piskorz / klawisze
Jakub Laszuk / gitara
Tomek Zieliński / bas
Przemek Kuczyński / bębny
Jagoda Stach / chórek
Ola Nowak / chórek
Ola Bieńkowska / chórek

PROGRAM:
 
Didn’t we almost have it all
How will I know
Saving all my love for you
So emotional
If I told you that
Run to you
I have nothing
Where do broken hearts go
All the man that I need
I wanna dance with somebody
Why does it hurt so bad
Million dollar
Greatest love of all
I will always love you
My love is your love

BILETY: 
70 zł / normalny
55 zł / balkon
 
WPiP

-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

 

Realizacja   Virtualnetia.com