MENU

niedziela 12 maja 2019
12:00
GRUPA MOCARTA DZIECIOM
KONCERT FAMILIJNY
kup bilet
Tym razem to dzieci wezmą na koncert rodziców, by wspólnie z nimi odkryć, że muzyka w filharmonii nie zawsze bywa poważna. Udowodni to Grupa MoCarta, która na nasz koncert familijny, z myślą o najmłodszej widowni, przygotuje coś specjalnego.
 
Grupa MoCarta to jedyny kwartet smyczkowy w Polsce, który słynie nie tylko z doskonałych występów muzycznych, ale również z ogromnego poczucia humoru. Czwórka muzyków od wielu lat wiedzie prym na scenach muzycznych i kabaretowych. Korzystając z dobrodziejstw wszelakich gatunków muzycznych – począwszy od utworów klasycznych, w tym i tych napisanych przez ich patrona Wolfganga Amadeusza Mozarta, poprzez przeboje operetkowe, muzykę ludową z całego świata, covery z repertuaru gwiazd popu i rocka, aż do elementów muzyki elektronicznej – artyści zaskakują publiczność nowymi i zabawnymi aranżacjami oraz nieoczywistymi zestawieniami repertuaru. Łącząc i przeplatając ze sobą różne gatunki i rodzaje muzyki, tworzą jedyny w swoim rodzaju spektakl, który słucha się i ogląda z jednakową przyjemnością, niezależnie od wieku.

WYKONAWCY:
Grupa MoCarta:
Filip Jaślar / I skrzypce
Michał Sikorski / II skrzypce
Paweł Kowaluk / altówka
Bolesław Błaszczyk / wiolonczela

BILETY: 
25 zł / bilet ulgowy dla dziecka (do 16 lat)
35 zł / bilet normalny

-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

 

virtualnetia  projektowanie stron internetowych