MENU

poniedziałek 16 września 2019
17:00
MUZYCZNE RACZKOWANIE
MUZYCZNE RACZKOWANIE
kup bilet
Dźwięki, które słyszy dziecko, mają znaczenie dla jego rozwoju już od chwili poczęcia. Ich ilość i różnorodność zwiększa się jeszcze bardziej w momencie przyjścia dziecka na świat, towarzysząc mu przez cały okres jego rozwoju.
Filharmonia, realizując misję upowszechniania muzyki wśród odbiorców w każdym wieku, zaprasza na kolejną edycję Muzycznego Raczkowania – cyklu edukacyjnego przygotowanego z myślą o rodzicach z dziećmi od narodzin do lat czterech oraz o przyszłych mamach. Poprzez prezentowanie muzyki – jej harmonii, melodyki i całej gamy brzmień – chcemy być częścią dziecięcego świata, w którym dźwięk to jeden z naturalnych elementów mających ogromny wpływ na rozwój wyobraźni, wrażliwości, ekspresji twórczej oraz zdolności dziecka. 
Muzyczne Raczkowanie to cykl dziesięciu moderowanych koncertów realizowany w ciągu całego sezonu – od września do czerwca. Udział w nich to nie tylko rodzinne słuchanie muzyki i swobodna zabawa w otoczeniu dźwięków, ale przede wszystkim tworzenie wspólnej przestrzeni – rodziców i dzieci – do bycia razem. Formuła, czas trwania koncertów, repertuar oraz prowadzenie są dostosowane do wieku dzieci, co pozwala im w kameralnej atmosferze doświadczać piękna muzyki.
Dbając o jak największy komfort udziału w koncertach, proponujemy do wyboru dwie grupy wiekowe: pierwsza – dla mam w ciąży i rodziców z dziećmi od urodzenia do dwóch lat, druga – dla rodziców z dziećmi od dwóch do czterech lat.
Koncerty z cyklu Muzyczne Raczkowanie prowadzi Iwona Goździk.

Zasady uczestnictwa w spotkaniach z cyklu Muzyczne Raczkowanie określa osobny regulamin.
REGULAMIN (KLIKNIJ I POBIERZ)
OŚWIADCZENIE (KLIKNIJ i POBIERZ)

BILETY:
5 zł / dzieci 
20 zł / osoba dorosła

 
REZERWACJE I ZAPISY:
Iwona Goździk
T:  95 73 92 749
Renata Ochwat
T: 95 73 92 748

-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Realizacja   Virtualnetia.com