MENU

wtorek 19 maja 2020
17:00
FILHARMONIA JUNIORA
MUZYCZNE ABECADŁO – S T U
FILHARMONIA JUNIORA
kup bilet
Filharmonia Juniora to cykl edukacyjny dla dzieci, które przekroczyły już próg wiekowy młodego słuchacza Muzycznego Raczkowania, a chciałyby rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z muzyką. Pełny cykl obejmuje dziesięć spotkań animacyjnych realizowanych w ciągu całego sezonu – od września do czerwca. Założeniem Filharmonii Juniora jest samodzielne i aktywne uczestnictwo dzieci w animowanych działaniach muzycznych po to, by wspólnie z rówieśnikami, poprzez wymianę doświadczeń, zabawę oraz śpiew i ćwiczenia rytmiczne, mogły rozwijać swoje twórcze zdolności. Bezpośredni kontakt z muzykami orkiestry, instrumentami i rozmaitymi dźwiękami służyć ma również wspieraniu ich rozwoju intelektualnego i emocjonalnego. 

W sezonie 2019/2020 kluczem do świata muzyki stanie się dla juniorów alfabet – podczas każdego spotkania będziemy odkrywać jego kolejne litery, te zaś naprowadzać nas będą na trop różnych, czasem obco brzmiących, muzycznych pojęć oraz wielkich kompozytorów. Dowiemy się m.in., kto rządzi dźwiękiem w filharmonii, jak się nazywa magiczna różdżka dyrygenta, co otwiera pięciolinię, dlaczego niektóre utwory są wesołe, a niektóre smutne oraz odkryjemy mnóstwo innych muzycznych tajemnic. Poznajcie z nami muzykę od A do Z.

MUZYCZNE ABECADŁO - STU
SONATY, SYMFONIE? Nie u STRAUSS’A - ojca!
Bo ten kompozytor to TAŃCÓW pogromca!
Polki, marsze, galopy i walce
A kolejne UTWORY coraz to wspanialsze!
Trudno jest wysiedzieć, aż mi nóżka chodzi!
A co kto pomyśli, nic mnie nie obchodzi!


[Tekst: Katarzyna Chorążyczewska]
 
BILETY:
25 zł / dziecko
 
REZERWACJE I ZAPISY:
Renata Ochwat
T: 95 73 92 748
-------------------------------------
 
Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.
virtualnetia  projektowanie stron internetowych