MENU

wtorek 21 stycznia 2020
10:00
AKADEMIA MUZYKI
KOLOROWA ZIMA
AKADEMIA MUZYKI
kup bilet
Akademia Muzyki to adresowany do dzieci i młodzieży cykl audycji muzy-cznych, którego celami są systematyczne upowszechnianie wiedzy o muzyce, kompozytorach, instrumentach, epo-kach i stylach muzycznych, a także nauka świadomego obcowania z muzyką kla-syczną. Formuła comiesięcznych spotkań łączy w sobie elementy koncertu oraz minilekcji opartej na interakcji z młodymi odbiorcami. Każda audycja to muzyka na żywo w wykonaniu zawodowych muzyków, ciekawy komentarz prowadzącego oraz multimedia, które ilustrują i uzupełniają temat spotkania. Dodatkowym atutem audycji jest profesjonalna przestrzeń koncertowa, która dzięki doskonałej akustyce stanowi idealne miejsce do odbioru muzyki.
 
Akademia Muzyki w sezonie 2019/2020 odbywać się będzie pod hasłem PRZEPIS NA UTWÓR. Tym razem przyjrzymy się z bliska, z czego składa się każdy utwór muzyczny oraz odkryjemy, co sprawia, że pojedyncze nuty zamieniają się w muzykę.
 
Audycje odbywają się w sali kameralnej Filharmonii Gorzowskiej. W sezonie 2019/2020 poprowadzą je: Natalia Makuch, Anna Rutkiewicz, Katarzyna Winkiewicz.

KOLOROWA ZIMA
20-23 stycznia 2020
9:00, 10:00, 11:00
Czy dźwięk ma kolor? Czy muzyką można coś namalować? Czy instrumenty potrafią naśladować otaczający nas świat? I czy ten sam utwór może mieć różne barwy? Odpowiedzi na te pytania szukać będziemy wspólnie, odkrywając sekrety kolorystyki – kolejnego ważnego elementu utworu muzycznego. Posłuchamy, jak w muzyce brzmi mroźny wiatr i lodowata zamieć, jak wschodzi słońce oraz jak doskonale można sportretować za jej pomocą zwierzęta. Będzie też czas na wspólne, zimowe śpiewanie.
 
Przed dokonaniem zgłoszenia do udziału w audycjach z cyklu Akademia Muzyki prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM DZIAŁAŃ EDUKACYJNYCH W SEZONIE 2019/2020 << kliknij i przeczytaj
 
BILETY:
10 zł / dziecko
opiekunowie – wstęp wolny
 
INFORMACJE I ZAPISY: 
T: 95 73 92 748
T: 95 73 92 700
-------------------------------------
 
Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.
Realizacja   Virtualnetia.com