MENU

wtorek 10 marca 2020
11:00
AKADEMIA MUZYKI
DŹWIĘKI PEŁNE NIESPODZIANEK
AKADEMIA MUZYKI
AUDYCJE ODWOŁANE
kup bilet
AUDYCJE ODWOŁANE

Akademia Muzyki to adresowany do dzieci i młodzieży cykl audycji muzy-cznych, którego celami są systematyczne upowszechnianie wiedzy o muzyce, kompozytorach, instrumentach, epo-kach i stylach muzycznych, a także nauka świadomego obcowania z muzyką kla-syczną. Formuła comiesięcznych spotkań łączy w sobie elementy koncertu oraz minilekcji opartej na interakcji z młodymi odbiorcami. Każda audycja to muzyka na żywo w wykonaniu zawodowych muzyków, ciekawy komentarz prowadzącego oraz multimedia, które ilustrują i uzupełniają temat spotkania. Dodatkowym atutem audycji jest profesjonalna przestrzeń koncertowa, która dzięki doskonałej akustyce stanowi idealne miejsce do odbioru muzyki.
 
Akademia Muzyki w sezonie 2019/2020 odbywać się będzie pod hasłem PRZEPIS NA UTWÓR. Tym razem przyjrzymy się z bliska, z czego składa się każdy utwór muzyczny oraz odkryjemy, co sprawia, że pojedyncze nuty zamieniają się w muzykę.
 
Audycje odbywają się w sali kameralnej Filharmonii Gorzowskiej. W sezonie 2019/2020 poprowadzą je: Natalia Makuch, Anna Rutkiewicz, Katarzyna Winkiewicz.

DŹWIĘKI PEŁNE NIESPODZIANEK
9-12 marca 2020
9:00, 10:00, 11:00
 
Podczas marcowych spotkań będzie dużo muzycznej zabawy i sporo tajemniczych słówek. Udowodnimy, że dźwięk niejedno ma oblicze i że można go zagrać na wiele różnych sposobów. Tak oto poznamy kolejny składnik przepisu na utwór, jakim jest artykulacja, czyli sposób wydobycia dźwięku z instrumentu. By lepiej zrozumieć, co kryje się pod tą naukowo brzmiącą nazwą, przeprowadzimy wspólnie kilka prostych i zabawnych eksperymentów oraz trochę się pogimnastykujemy.
 
Przed dokonaniem zgłoszenia do udziału w audycjach z cyklu Akademia Muzyki prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM DZIAŁAŃ EDUKACYJNYCH W SEZONIE 2019/2020 << kliknij i przeczytaj
 
BILETY:
10 zł / dziecko
opiekunowie – wstęp wolny
 
INFORMACJE I ZAPISY: 
T: 95 73 92 748
T: 95 73 92 700
-------------------------------------
 
Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.
Realizacja   Virtualnetia.com