MENU

niedziela 9 lutego 2020
12:00
MUZYCZNA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA
MUZYCZNA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA
KONCERT FAMILIJNY
kup bilet
Ten koncert przekona wszystkich, niezależnie od wieku, że muzyka nie zna granic, a jej uniwersalny język potrafi połączyć ludzi z różnych zakątków naszej planety. Na przekór zimowej aurze, wybierzemy się razem z muzykami w inspirującą i barwną muzyczną podróż, zaglądając po drodze do odległych o tysiące kilometrów ciekawych i egzotycznych miejsc. Zwiedzimy ponad piętnaście różnych krain, poznamy związane z nimi niezwykłe muzyczne historie oraz instrumenty o tajemniczo brzmiących nazwach, których na pewno nie zobaczycie i nie usłyszycie w orkiestrze symfonicznej. Muzycy – dzięki połączeniu gry na instrumentach klasycznych i etnicznych z nowoczesną elektroniką – wyczarują wiele zaskakujących rytmów i brzmień. Naszym przewodnikiem w tej wyjątkowej, pełnej dźwięków podróży będzie Piotr Steczek – artysta, który muzyczną mapę świata ma w jednym paluszku.
Zanim wybierzecie się na koncert, zapoznajcie się z tytułami utworów i spróbujcie dodać do Waszego stroju element charakterystyczny dla wybranego kraju.

WYKONAWCY:
Piotr Steczek / muzyka, skrzypce, skrzypce elektryczne, flety orientalne: duduk, ney, zurna, shakuhachi, fujara oraz muzycy Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej
 
Przed podróżą
Muzyczna dżungla
Perski sen
Hindii
Świat duduka
Bałkan
Kraj wiśni i koto
Favela
Blues
Irlandzki fiddler
Orient Disco
Powrót

BILETY:
15 zł / bilet ulgowy dla dziecka (do 16 lat)
20 zł / bilet normalny dla opiekuna
30 zł / bilet normalny indywidualny
80 zł / bilet rodzinny (dla sześciu osób, w tym maksymalnie dwóch dorosłych – dostępny tylko w kasach biletowych)


Wymiana i sprzedaż abonamentów rozpocznie się 3 września 2019 r.
Regularna sprzedaż biletów na koncerty rozpocznie się 17 września 2019 r.


-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Realizacja   Virtualnetia.com