MENU

poniedziałek 18 października 2021
16:30
MUZYCZNE RACZKOWANIE
MUZYCZNE RACZKOWANIE
kup bilet
Dźwięki, które słyszy dziecko, mają znaczenie dla jego rozwoju już od chwili poczęcia. Ich ilość i różnorodność zwiększa się jeszcze bardziej w momencie przyjścia dziecka na świat, towarzysząc mu przez cały okres jego rozwoju. Jako naturalna część dziecięcego świata dźwięki mają więc ogromny wpływ na rozwój wyobraźni, wrażliwości, ekspresji twórczej oraz zdolności dziecka.

Filharmonia, realizując misję upowszechniania muzyki wśród odbiorców w każdym wieku, zaprasza na kolejną edycję Muzycznego Raczkowania – cyklu moderowanych koncertów przygotowanych z myślą o mamach w ciąży oraz rodzicach z dziećmi od narodzin do lat czterech. Udział w nich to nie tylko rodzinne słuchanie muzyki i swobodna zabawa w otoczeniu dźwięków, ale przede wszystkim tworzenie wspólnej przestrzeni – rodziców i dzieci – do bycia razem. Formuła, czas trwania koncertów, repertuar oraz prowadzenie są dostosowane do wieku najmłodszych, co pozwala im w kameralnej atmosferze doświadczać piękna muzyki.

Dbając o jak największy komfort udziału w koncertach, proponujemy do wyboru dwie grupy wiekowe: pierwsza – dla mam w ciąży i rodziców z dziećmi od urodzenia do dwóch lat, druga – dla rodziców z dziećmi od dwóch do czterech lat.

Koncerty z cyklu Muzyczne Raczkowanie prowadzi Iwona Goździk.

Przed kupnem biletu prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM  << kliknij i przeczytaj 
 

Koncerty odbywają się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. 
Maksymalna ilość osób w sali - 70 (w tym dzieci i dorośli).
Osoby dorosłe prosimy o zabranie maseczek.W Sezonie Artystycznym 2021/2022 nie prowadzimy zapisów na zajęcia. Bilety na Muzyczne Raczkowanie dostępnę są w kasie oraz online.

BILETY:
10 zł / dziecko 
20 zł / osoba dorosłaPGE


-------------------------------------
Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.
Virtualnetia.com   projektowanie stron internetowych