MENU

wtorek 19 października 2021
17:30
 FILHARMONIA JUNIORA
FILHARMONIA JUNIORA
kup bilet
Filharmonia Juniora to cykl zajęć animacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym, chcących rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z muzyką. Formuła cyklu oparta jest na samodzielnym i aktywnym uczestnictwie dzieci w działaniach, które wspierają ich umuzykalnianie, a także rozwój intelektualny i emocjonalny. Bezpośredni kontakt z muzykami, instrumentami i przeróżnymi dźwiękami tworzy wyjątkową muzyczną przestrzeń i rozbudza dziecięcą ciekawość. Wspólne słuchanie, zabawy rytmiczne, zgadywanki i proste zadania manualne sprzyjają poznawaniu świata, uczą pracy w grupie oraz rozwijają uważność, kreatywność i wrażliwość.

W tym sezonie wywołamy do odpowiedzi dziecięcą wyobraźnię! Pomogą nam w tym tajemnicze Gamostworki, a niesamowite przygody i perypetie ferajny muzycznych cudaków za pomocą słów i dźwięków zilustrują zabawne wierszograjki.

Zajęcia Filharmonii Juniora prowadzi Katarzyna Winkiewicz-Więcław – wiolonczelistka Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej, nauczyciel szkoły muzycznej.Przed kupnem biletu prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM << kliknij i przeczytaj

Koncerty odbywają się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.
Maksymalna ilość osób na zajęciach - 20.
Osoby dorosłe prosimy o zabranie maseczek
.


W Sezonie Artystycznym 2021/2022 nie prowadzimy zapisów na zajęcia. Bilety na Muzyczne Raczkowanie dostępnę są w kasie oraz online.

BILETY:
25 zł / dziecko
PGE

-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Virtualnetia.com   projektowanie stron internetowych