MENU

piątek 15 października 2021
18:00
TWARZE MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ
kup bilet
WYSTAWA ZDJĘĆ BARTKA BARCZYKA
15-29 października 2021
foyer Filharmonii Gorzowskiej

Unikatowe portrety wykonane przez Bartka Barczyka to efekt spotkań z drugim człowiekiem, to zapis sytuacji, chwili, momentu. Najważniejszym jest wyzwolić migawkę w odpowiednim momencie. Czasem jest to możliwe dzięki bliższej relacji artysta – fotograf, czasem wystarczy spostrzegawczość i refleks, czasem to po prostu przypadek. Efektem zawsze jest jednak wyjątkowy obraz, przy którym jako odbiorcy możemy się na chwilę zatrzymać, rejestrując i odczuwając zarazem treść uchwyconą okiem obiektywu.
Na prezentowanej podczas Festiwalu wystawie zdjęć Bartka Barczyka będzie można zobaczyć najsłynniejsze postaci muzyki współczesnej, artystów, którzy ją tworzą i wykonują: kompozytorów, instrumentalistów, wokalistów.
  LUBUSKIE WARTE ZACHODU    NIMiT 
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez  Narodowy Instytut Muzyki i Tańca”


-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.


Virtualnetia.com   projektowanie stron internetowych