MENU

WYNIKI CASTINGÓW DO MUSICALU PRZYGODA W KRAINIE OZ

Podczas obrad komisji oceniającej castingi do musicalu Przygoda w Krainie Oz w składzie:
 
Natalia Babińska – reżyser  musicalu
Agnieszka Krawczyk-Oziewicz – choreograf musicalu
Beata Gramza – instruktor warsztatów wokalnych dla solistów
Bartosz Bandura – instruktor warsztatów aktorskich dla solistów
Małgorzata Szwajlik – autorka libretta
Iwona Goździk – koordynator projektu i sekretarz Komisji,
 
na podstawie ocen sporządzonych przez członków komisji wyłoniono obsadę musicalu, w tym wykonawców ról solowych: Stracha na Wróble (2 osoby), Blaszanego Drwala (2 osoby), Tchórzliwego Lwa (2 osoby) i Pieska Toto (2 osoby) oraz chórzystów i tancerzy.
Jednocześnie z uwagi na bardzo wysoki i wyrównany poziom prezentacji czterech uczestniczek castingu ubiegających się o rolę Dorotki Komisja zdecydowała, że wybór dwóch wykonawczyń tej roli nastąpi po przeprowadzeniu wstępnych warsztatów z instruktorami i dokonaniu przez nich w toku pracy wokalnej i aktorskiej oceny indywidualnych predyspozycji każdej z tych osób.
 
Jednocześnie na wniosek choreografa Komisja podjęła decyzję o naborze uzupełniającym do grupy tanecznej, który odbędzie się 14 września 2019 w Filharmonii Gorzowskiej. Eliminacje przeprowadzi i oceni choreograf musicalu Agnieszka Krawczyk-Oziewicz. Nazwiska tancerzy zakwalifikowanych do musicalu po naborze uzupełniającym zostaną  opublikowane 16 września 2019 na stronie www.filharmoniagorzowska.pl oraz na fanpage’u musicalu.
 
 
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO MUSICALU PRZYGODA W KRAINIE OZ

SOLIŚCI
 
DOROTKA
Milena Kupczyńska
Wiktoria Krupa
Zuzanna Piątek
Sara Zawadziński
 
STRACH NA WRÓBLE
Anita Lehmann 
Zofia Ziatyk

BLASZANY DRWAL
Michał Mirończuk-Ossowski
Wiktor Sinkowski
 
TCHÓRZLIWY LEW
Zuzanna Ciszewska
Alicja Piefka
 
TOTO (NARRATOR MUSICALU)
Michelle  Bednarowska
Hanna Dzieniewicz 
 
        CHÓR 
  1. Agnieszka Bandera
  2. Maja Brzozowska
  3. Maria Chabasińśka
  4. Zofia Doś
  5. Julia Drogoś  
  6. Zofia Gnarowska  
  7. Zuzanna  Grzeszykowska  
  8. Maja Hałas  
  9. Magdalena  Joanna Janikowska 
  10. Olivia Jastrzębska  
  11. Martyna Kędziora  
  12. Regina Klimaszewska  
  13. Hanna Klisiewicz  
  14. Maria Kokot  
  15. Aleksandra Kolasińska
  16. Aleksandra Kotomska  
  17. Amelia Kożuszek  
  18. Sylwia Leszczyk  
  19. Julita Lisiecka  
  20. Liwia Łagoda  
  21. Emilia Majewska  
  22. Amelia Matoszko  
  23. Szymon Osiej  
  24. Dominika Ostapczuk  
  25. Maja Paterek  
  26. Patryk Piętek  
  27. Tomasz Puka  
  28. Natalia Rzepecka  
  29. Jasmina Schindler  
  30. Nadia Schindler  
  31. Ewa Szeligowska  
  32. Hanna Szlachta
  33. Alicja Tomczyszyn
  34. Julia Tomczyszyn
  35. Maja Trepczyńska
  36. Wiktoria Waleniak
  37. Hanna Wiśniewska  
  38. Zofia Wiśniewska  
  39. Nina Załuska
  40. Daria Żołnowska
 
       TANCERZE 
  1. Alicja Banyś
  2. Gabriela Bardelas  
  3. Wiktoria Bernacka  
  4. Roksana Czerniec  
  5. Maja Iga Dąbrowska
  6. Anna Gibuła
  7. Emilia Kantarek
  8. Aleksander Kępiński
  9. Hanna Kos
  10. Natalia Krakowska
  11. Oliwia Kwiatkowska  
  12. Julia Leśniewska
  13. Aleksandra Marzec  
  14. Maja Mierzyńska
  15. Sophie Pacześna
  16. Oktawia Raczyńska  
  17. Klara Romaniszyn
  18. Jakub Szwechłowicz
  19. Alicja Szynkiewicz
  
WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Rodziców wszystkich młodych wykonawców zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w środę – 18 września o godzinie 18:00 w filharmonii (sala koncertowa). Obecność na spotkaniu bardzo wskazana. 
 

virtualnetia  projektowanie stron internetowych