MENU

Zaśpiewaj i zagraj z Filharmonią Gorzowską

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że wystartował w sieci nasz nowy projekt [DO ZOBACZENIA]. W ramach jego realizacji aż do końca września będziemy zachęcać miłośników muzyki w każdym wieku do różnego rodzaju aktywności w Internecie.
Zaczynamy dwoma propozycjami:

- akcją RODZINNE ŚPIEWANIE Z FILHARMONIĄ GORZOWSKĄ, skierowaną specjalnie do dzieci i rodziców. By zachęcić rodziny do wspólnej zabawy i rodzinnego muzykowania, przygotowaliśmy serię nagrań z ulubionymi piosenkami dla dzieci, które można znaleźć na naszym kanale You Tube
Dzieci z rodzicami lub solo zapraszamy do nagrywania i wysyłania do nas filmików ze swoimi wykonaniami. My z przyjemnością będziemy je udostępniać w naszych serwisach społecznościowych, a na zakończenie akcji – przygotujemy specjalny klip, w którym zaprezentujemy efekty letniego rodzinnego śpiewania.
Szczegółowa instrukcja udziału w naszej akcji krok po kroku dostępna jest na stronie: https://www.filharmoniagorzowska.pl/spiewanie. 
 
- akcją ZAGRAJ Z FILHARMONIKAMI GORZOWSKIMI,
skierowaną do młodych osób grających na instrumentach muzycznych, które chcą podzielić się swoją pasją i talentem z innymi.
Przygotowaliśmy dla młodych muzyków serię nagrań z akompaniamentami do pięciu utworów z repertuaru klasycznego, które umieściliśmy na naszym kanale You Tube.
Opracowaliśmy też materiały nutowe, które można znaleźć na naszej stronie: https://www.filharmoniagorzowska.pl/ZAGRAJ.
Uczestników zapraszamy do wykonania i nagrania partii solowej oraz przesłanie jej do nas. Filmy z solowymi występami z przyjemnością będziemy udostępniać w naszych serwisach.

Zmieniliśmy termin nadsyłania nagrań - na Wasze filmy czekamy do 25 września.


Partnerami w realizacji Projektu są: Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. T. Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp.oraz Szkoła Muzyczna I stopnia im. W.J. Ciesielskiego w Gorzowie Wlkp. 
 

 

Realizacja   Virtualnetia.com