MENU

Konkurs z okazji Dnia Kobiet

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nasza wyjątkowa propozycja koncertowa. „Wieczór z Piazzollą” to pełne nastrojowych brzmień spotkanie z muzyką Astora Piazzolli - argentyńskiego kompozytora okrzykniętego mianem króla tanga. Koncert odbędzie się w poniedziałek 8 marca o godzinie 20.00.
 
Najbardziej znane utwory Piazzoli usłyszymy w interpretacji znakomitego tria, w skład którego wchodzą: Francesco Bottigliero – dyrygent i pianista, Christian Danowicz - francusko-argentyński skrzypek i dyrygent o polskich korzeniach oraz Tomasz Daroch - jeden z najwybitniejszych polskich wiolonczelistów młodego pokolenia. Koncert ten będzie również hołdem złożonym samemu Astorowi Piazzoli, którego 100-lecie urodzin świętować będziemy już 11 marca. 
Aby zdobyć podwójne zaproszenie na ten koncert wystarczy złożyć życzenia ważnej dla siebie Kobiecie i napisać je pod konkursowym postem na Facebooku lub Instagramie. Autorzy dwóch najbardziej oryginalnych, kreatywnych lub po prostu najpiękniejszych życzeń otrzymają zaproszenia na koncert. Konkurs trwa do piątku 5 marca.
 
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i życzymy powodzenia. 

Virtualnetia.com   projektowanie stron internetowych