MENU

Filharmonia Gorzowska zaprasza do wspólnego świętowania 10 urodzin

Z okazji swoich 10 urodzin Filharmonia Gorzowska…rozdaje prezenty! Mogą je otrzymać dzieci urodzone 18 maja 2011 roku oraz 18 maja 2021 roku.
 
18 maja minie dziesięć lat od momentu, kiedy w Filharmonii Gorzowskiej zabrzmiały pierwsze dźwięki muzyki. Z tej okazji zapraszamy do wspólnego świętowania, organizując liczne koncerty, wydarzenia i konkursy. Jednym z nich jest ten adresowany do równolatków naszej instytucji oraz maluszków, które przyjdą na świat 18 maja tego roku. Akcję planujemy przeprowadzić we współpracy z Wielospecjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

W dniu 19 maja ordynatorzy oddziałów noworodkowego oraz położniczo-ginekologicznego wręczą mamom, które urodziły w dniu 18 maja 2021r. symboliczne vouchery do odbioru nagrody. Nagrody przekazane zostaną oczywiście jedynie po wcześniejszym otrzymaniu ustnej zgody laureatów. Będzie to roczny karnet na zajęcia Muzycznego Raczkowania, czyli zajęcia dla rodziców z dziećmi do czwartego roku życia. Będzie można go wykorzystać w wybranym sezonie artystycznym w ciągu czterech najbliższych lat.  

Inną niespodziankę przygotowaliśmy dla dzieci, które podobnie jak Filharmonia Gorzowska obchodzą w tym roku 18 maja swoje 10 urodziny. Wystarczy przesłać do nas kopię legitymacji szkolnej dziecka celem potwierdzenia daty jego urodzin. Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: konkurs@filharmoniagorzowska.pl do dnia 25 maja tego roku. Wszystkie zgłoszone dzieci otrzymają podwójne zaproszenie na wybrany koncert familijny, realizowany w Filharmonii Gorzowskiej w sezonie artystycznym 2021/2022.

Regulamin konkursu
 

Realizacja   Virtualnetia.com