MENU

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU BILETÓW I ABONAMENTÓW NA I POŁOWĘ SEZONU ARTYSTYCZNEGO 2021/2022


Pierwsze miesiące nowego sezonu obfitować będą w szereg interesujących i zróżnicowanych w charakterze wydarzeń koncertowych. Jak co roku sięgniemy po znakomite dzieła symfoniczne – od klasyków wiedeńskich po twórców ostatnich dwóch stuleci. W repertuarach koncertów sporo miejsca poświęcimy kompozytorom polskim, przypominając m.in. dzieła Karola Szymanowskiego oraz dołączając do grona propagatorów twórczości symfonicznej Henryka Warsa. Nie zabraknie koncertów okolicznościowych, w tym niepodległościowego z dwoma Koncertami  Chopinowskimi, oratoryjnego z pięknymi śpiewami wigilijnymi czy wreszcie sylwestrowego z koncertową wersją Księżniczki Czardasza. Kontynuować będziemy również cykl koncertów kameralnych oraz wszystkie nasze stałe cykle edukacyjne. Transpozycje Wolności zaś to hasło kolejnej VIII edycji FMW im. Wojciecha Kilara, na którą zaprosimy do nas już w październiku. Jej znakomitymi gośćmi będą m. in. Jerzy Maksymiuk i Wojciech Michniewski.

Pełny repertuar na wydarzenia do końca grudnia 2021r. wraz z opisami oraz informacjami o cenach biletów znajduje się w zakładce REPERTUAR.

ABONAMENTY

W I połowie sezonu 2021/2022 zapraszamy do zakupu abonamentów w nowej formie.

Przez abonament rozumie się zakup co najmniej 3 biletów  (normalnych lub ulgowych) dla jednej osoby na 3 różne koncerty symfoniczne zaplanowane do końca grudnia 2021 r., z wyłączeniem wydarzeń w ramach VIII Festiwalu Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara oraz Gali Sylwestrowej. Przy zakupie takiego abonamentu otrzymacie Państwo 15% zniżki na zakupione bilety.
Sprzedaż abonamentów oraz biletów  w kasie rozpocznie się 14 września o godzinie 12:00.

KARTA PARKINGOWA

Posiadacze abonamentów oraz ci, którzy dla jednej osoby zakupią 3 bilety na 3 różne koncerty kameralne lub 2 bilety na 2 różne koncerty familijne organizowane przez Filharmonię Gorzowską do 31 grudnia 2021r., z wyłączeniem wydarzeń w ramach VIII Festiwalu Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara, mogą otrzymać kartę parkingową.
Karta parkingowa uprawnia do korzystania z dwupoziomowego parkingu przy filharmonii w czasie od pół godziny przed rozpoczęciem koncertu do pół godziny po jego zakończeniu i jest wydawana jest przy zakupie abonamentów / biletów.
      
  Zakup biletu na koncert oznacza ich akceptację.
 
   W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy zwłaszcza o przestrzeganie następujących reguł:
  1. Pamiętajmy, by wchodząc do Filharmonii zdezynfekować ręce płynem dezynfekującym dostępnym przy wejściu do budynku.
  2. W budynku Filharmonii obowiązuje zasada zakrywania ust i nosa oraz przestrzegania dystansu społecznego 1,5 m.
Dziękujemy za zrozumienie. Do zobaczenia w Filharmonii.
 

Realizacja   Virtualnetia.com