MENU

DZIEJE SIĘ W FILHARMONII GORZOWSKIEJ

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykłych wydarzeniach, które przyciągnęły uwagę nie tylko miłośników muzyki. Już pierwszego dnia wakacji filharmonia zapełniła się młodymi i bardzo utalentowanymi ludźmi, dla których muzyka jest najwazniejszą pasją. Wszystko za sprawą warsztatów kompozytorskich, które w Filharmonii Gorzowskiej zorganizowało Stowarzyszenie Twórców ZAIKS. Pierwszy tydzień wakacji wykorzystali do wymiany doświadczeń, nauki i tworzenia nowych dzieł muzycznych. 
 
W sobotę odwiedziła nas ekipa telewizji Dzień Dobry TVN Wakacje i pogodynka Żaneta Rosińska, która sprzed budynku filharmonii zapowiadała prognozę pogody dla całego kraju. Filharmonia Gorzowska była pokazywana aż w pięciu pogodowych odsłonach. My tę okazję wykorzystaliśmy do promocji Pikników Chopinowskich, na które zapraszamy już od przyszłej niedzieli (7 lipca).
 
To jeszcze nie koniec atrakcji. W sobotę na scenie Dobry Wieczór Gorzów zaprezentował się Grzegorz Tobis. Nasz klarnecista jak zwykle oczarował publiczność swoim niezwykłym talentem i pasją do muzyki.
 
Zapraszamy do Filharmonii Gorzowskiej – tutaj zawsze dzieje się coś wyjątkowego! 

 

Realizacja   Virtualnetia.com