MENU

Laureatami konkursu zostali

Bardzo miło nam przedstawić Państwu wyniki konkursu e-mailowego, którego rozstrzygnięcie nastąpiło 26 czerwca 2015, na scenie Dni Gorzowa 2015, podczas koncertu na zakończenie sezonu artystycznego 2014 / 2015 pt. "Przetańczyć całą noc".
Laureatami konkursu zostali:
- pani Krystyna Jurdzińska, która otrzymała ZŁOTY ABONAMENT, upoważniający do wstępu na wszystkie koncerty w ramach abonamentów dostępnych w sprzedaży w sezonie artystycznym 2015/2016 w Filharmonii Gorzowskiej;
- pan Sławomir Kotlicki, który otrzymał SREBRNY ABONAMENT  - abonament wybrany przez laureata spośród abonamentów A, B, C lub D dostępnych w sprzedaży w sezonie artystycznym 2015/2016 w Filharmonii Gorzowskiej;
- pan Jerzy Jurdziński, który otrzymał ZAPROSZENIE NA KONCERT INAUGURUJĄCY SEZON ARTYSTYCZNY  2015/2016.

Serdecznie gratulujemy!


A oto poprawne odpowiedzi:

  1. Z kim Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej zagrała na ubiegłorocznym Przystanku WOODSTOCK?
          Z Michałem Jelonkiem

       2.Podczas dwóch koncertów w mijającym sezonie artystycznym 2014/2015 publiczność CEA-Filharmonii Gorzowskiej wysłuchała utworów Felixa Mendelssohna-Bartholdy'ego. Kto dyrygował OFG podczas tych koncertów?

          Monika Wolińska i Antoni Witt
 
      
3. W sezonie artystycznym 2014/2015 na scenie CEA-Filharmonii Gorzowskiej gościliśmy artystę, który w swoim dorobku ma nagrodę Grammy oraz występy w takich miejscach, jak: Carnegie Hall, Metropolitan Opera, Paris Opera, Royal Opera House Covent Garden. Proszę podać imiona i nazwisko tego artysty.

           Thomas Walter Hampson

       4. Proszę podać imię i nazwisko artystki, która w listopadzie ubiegłego roku  wykonała w towarzystwie Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej takie przeboje, jak: „Mambo Italiano”, „Okularnicy” i „Skyfall”.

          Agnieszka Kliszczyk

       5.
Podczas jednego z koncertów w sezonie artystycznym 2014/2015 nasz gość, lider skrzypiec London Symphony Orchestra, zasiadł przy ostatnim pulpicie. O kogo chodzi?

          O Romana Simovića

       6. Gościem specjalnym Gali Finałowej III FMW był Jan A. P. Kaczmarek, który ogłosił, że Maestra Monika Wolińska weźmie udział w nagraniu jego muzyki w londyńskim Abbey Road Studios. Nie jest to jednak pierwszy przykład współpracy tych dwojga artystów. Przy okazji jakich innych projektów współpracowali już ze sobą  Monika Wolińska i Jan A. P. Kaczmarek? Proszę wymienić dwie nazwy.

         Transatlantyk Festival Poznań 2014, "UNIVERSA - Opera Otwarta" z okazji Jubileuszu 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego
         
Realizacja   Virtualnetia.com