MENU

UWAGA MATURZYŚCI!

Uwaga!
Jesteś uczniem klasy maturalnej? Chciałbyś przez cały rok nie zapłacić ani złotówki za bilety do CEA - Filharmonii Gorzowskiej dla siebie i dowolnej osoby towarzyszącej na wybrane przez Ciebie koncerty? Jeśli tak - ten Program jest właśnie dla Ciebie!

CEA - Filharmonia Gorzowska po raz drugi bierze udział w Ogólnopolskim Programie filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! organizowanym przez Instytut Muzyki i Tańca. Właśnie ruszyły zapisy do Programu. Tym razem Program swym zasięgiem obejmie wszystkich zainteresowanych nim maturzystów. Każdy z maturzystów, który zgłosi się do Programu będzie mógł CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE I DOBROWOLNIE uczęszczać na wybrane przez siebie regularne koncerty symfoniczne organizowane przez CEA Filharmonię Gorzowską (odbywające się głównie w piątkowe popołudnia). A darmowe wejściówki to nie wszystko – oprócz nich każdy uczestnik Programu będzie mógł wziąć udział w zorganizowanej specjalnie dla nich otwartej próbie generalnej w naszej filharmonii 10 grudnia 2015 roku, połączonej z inauguracją Programu filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! w Gorzowie.

Warunek?

Ważna legitymacja szkolna i zgłoszenie do Programu za pośrednictwem swojej szkoły do dnia 1.12.2015 oraz obecność na inauguracji Programu w Gorzowie 10 grudnia 2015 roku.
Zgłoszenia wraz z listą osób zainteresowanych Programem za pośrednictwem szkoły proszę przesyłać na adres koordynatora Programu: jan.roguz@imit.org.pl. W tytle wiadomości wpisując „Zgłoszenie do Programu”

 

Realizacja   Virtualnetia.com