MENU

Inauguracja Programu filharmonia/ostrożnie, wciąga !!!

Ponad 500 maturzystów z ośmiu gorzowskich szkół ponadgimnazjalnych przyjęło zaproszenie na zorganizowaną i otwartą tylko dla nich próbę przed koncertem filharmonicznym. Każdy z jej uczestników miał okazję podpatrzeć Dyrygenta Monikę Wolińską oraz Orkiestrę Filharmonii Gorzowskiej przy pracy i posłuchać m. in Uwertury La forza del destino (Moc przeznaczenia) Giuseppe Verdiego i Emmanuel "Espana" Emmanuela Chabriera.
Tegoroczni uczestnicy Programu  mogą wraz z osobą towarzyszącą bezpłatnie wybrać się na każdy z 12 koncertów organizowanych przez CEA-Filharmonię Gorzowską w okresie od grudnia 2015 do czerwca 2016. Dodatkowo chętni maturzyści będą mogli wziąć udział w tworzeniu programu artystycznego CEA-Filharmonii Gorzowskiej  oraz pozostałych 4 filharmonii biorących udział w Programie na rok 2016/2017 głosując w plebiscycie na utwory muzyki klasycznej. Trzy spośród dziesięciu najwyżej ocenionych utworów znajdą się w kolejnym sezonie w programie CEA-Filharmonii Gorzowskiej. Głosy w plebiscycie można oddawać do 31.01.2016 roku.

W tym roku dla wszystkich uczestników Programu filharmonia/ostrożnie, wciąga!!!, przygotowaliśmy specjalne atrakcje.
Pierwsze 200 osób, które zadzwonią pod jeden z numerów (95) 739 27 16, (95) 739 27 28, otrzyma pojedyncze zaproszenia na Koncert na zakończenie sezonu artystycznego 2015/2016, który odbędzie się 24 czerwca 2016 r. w gorzowskim amfiteatrze.
Zapraszamy również do zwiedzania budynku CEA-Filharmonii-Gorzowskiej. Chęć przyjrzenia się naszej instytucji od kuchni, w grupach zorganizowanych można zgłaszać telefonicznie pod nr telefonu (95) 739 27 16, (95) 739 27 28.

Szkoły ponadgimnazjalne, które zgłosiły swój udział w tegorocznej edycji Programu:
  1.     Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, I Liceum Ogólnokształcące
  2.     Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące
  3.     IV Liceum Ogólnokształcące
  4.     Zespół Szkół Ekonomicznych, Technikum nr 2
  5.     Zespół Szkół Gastronomicznych, Technikum nr 3
  6.     Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Technikum nr 6
  7.     Zespół Szkół Elektrycznych, Technikum nr 7
  8.     Liceum Plastyczne
WYKAZ KONCERTÓW, na które można nabywać bilety w ramach programu.

Wszystkim maturzystom biorącym udział w programie przypominamy o konieczności okazania się ważną legitymacją szkolną podczas odbierania biletów na koncerty w kasie CEA-Filharmonii Gorzowskiej.
Realizacja   Virtualnetia.com