MENU

Trwają zapisy do Programu "filharmonia/ostrożnie, wciąga!!!"

Trwają zapisy do kolejnej, piątej już edycji Ogólnopolskiego programu Instytutu Muzyki i Tańca filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! po raz trzeci realizowanego w Filharmonii Gorzowskiej. Tym razem program swym zasięgiem obejmie wszystkich zainteresowanych nim maturzystów. Każdy z maturzystów, który zgłosi się do programu będzie mógł CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE I DOBROWOLNIE uczęszczać na wybrane przez siebie regularne koncerty symfoniczne organizowane przez Filharmonię Gorzowską (odbywające się głównie w piątkowe popołudnia). A darmowe wejściówki to nie wszystko – oprócz nich każdy uczestnik programu będzie mógł wziąć udział w zorganizowanej specjalnie dla nich otwartej próbie generalnej w Filharmonii Gorzowskiej 29 września 2016 roku połączonej z inauguracją programu filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! w Gorzowie Wielkopolskim.

Warunek?

Ważna legitymacja szkolna i zgłoszenie do Programu za pośrednictwem swojej szkoły do dnia 26.09.2016 oraz obecność na inauguracji programu w Gorzowie 29.09 2016 roku. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przyjmowania wniosków zostały przesłane do wszystkich szkół ponadgimnazjalnych w Gorzowie Wielkopolskim.
Zgłoszenia wraz z listą osób zainteresowanych programem za pośrednictwem szkoły prosimy przesyłać na adres koordynatora programu: jan.roguz@imit.org.pl. W tytule wiadomości wpisując „Zgłoszenie do Programu”.
Realizacja   Virtualnetia.com