MENU

« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11    

Płyta CD Zespołu Gregorianum

07.01.2014
W kasach biletowych Filharmonii Gorzowskiej ...

Podziękowanie za "Muzyczne raczkowanie"

16.10.2013
Szanowni Rodzice!
Przede wszystkim chcemy Wam bardzo podziękować za to, że odpowiedzieliście na nasze zaproszenie i przybyliście tak licznie na pierwsze spotkanie w ramach projektu Muzyczne Raczkowanie. Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i okazało się, że i my – w Waszym znakomitym towarzystwie – „raczkowaliśmy” na swój sposób. Zdajemy sobie sprawę, że ten  pierwszy raz mógł nie spełnić do końca Państwa oczekiwań – było nas bardzo dużo, stąd komfort udziału w spotkaniu nie był taki, jakiego  wszyscy byśmy sobie życzyli. Teraz już wiemy więcej i ta wiedza będzie dla nas podstawą do  opracowania naszych kolejnych spotkań.

(Fil)harmonia kultur

27.09.2013
Projekt MULTIKULTI zaprasza serdecznie na wyjątkowe spotkanie z kulturą Indii. Wszystkie kolory królestwa rzeki Ganges przy pomocy pięknych zdjęć i opowieści odmaluje Katarzyna Mazurkiewicz – podróżniczka, autorka wystaw fotograficznych i książek o Himalajach. Spotkanie odbędzie się 30 września 2013 o godzinie 18.00 w Sali Kameralnej Filharmonii Gorzowskiej.
Pokazy slajdów podróżniczych organizowane w ramach cyklu Slajdowiska MULTIKULTI odbywać się będą w Sali Kameralnej Filharmonii Gorzowskiej raz w miesiącu. Przed miłośnikami opowieści o miejscach, ludziach i kulturach są jeszcze w tym roku spotkania poświęcone Azji Środkowej, dawnemu Landsbergowi i Jakucji, o których będziemy Państwa informować.
Zapraszamy globtrotterów, włóczykijów i spacerowiczów w gościnne progi Filharmonii w podróże bez biletów.

Klub melomanów

27.09.2013
Klub melomanów, spotkania miłośników Muzyki, dyskusyjny klub melomanów, forum melomanów, czwartek melomanów czy czwartkowe rozmowy melomanów? Nie wiadomo! Może ktoś wymyśli zupełnie inną, ciekawszą nazwę.
 

« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11    
virtualnetia  projektowanie stron internetowych