MENU

« <  ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16   > »

Podziel się zdjęciami z Nocnego Szlaku Kulturalnego i wygraj spotkanie z Natalią Kukulską!

14.06.2017
Nocny Szlak za nami, jednak emocje wcale nie opadły. Dziękujemy, że tej wyjątkowej nocy byliście z nami i tak licznymi grupami przybywaliście do Filharmonii. Noc okazała się niestety za krótka, by ugościć wszystkich, więc w ramach zadośćuczynienie proponujemy Wam konkurs. Prześlijcie do nas zdjęcia z Nocnego Szlaku Kulturalnego, które zrobiliście podczas nocy grozy w Filharmonii. Autor najlepszej pracy otrzyma podwójne zaproszenie na koncert Natalii Kukulskiej oraz możliwość spotkania i rozmowy z artystką po koncercie!

Nie czekajcie, ślijcie zdjęcia.

REGULAMIN KONKURSU

PODSUMOWANIE ROKU 2016 W CEA - FILHARMONII GORZOWSKIEJ

30.12.2016
Koniec roku sprzyja podsumowaniom tego, co już za nami. 

Podsumowujemy więc rok 2016 i z dumą informujemy, że odwiedziliście nas w nim Państwo w imponującej liczbie około 61 500 osób, co w porównaniu z rokiem ubiegłym oznacza wzrost o około 18 600 osób!

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

12.12.2016
 ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

Gorzów blisko Świąt. Jarmark świąteczny na Starym Rynku.

12.12.2016
Gorzów blisko Świąt. Jarmark świąteczny na Starym Rynku.
Od 16 do 18 grudnia na Starym Rynku ponownie pojawią się tradycyjne domki kupieckie i stoiska wypełnione słodkościami, upominkami czy świątecznymi dekoracjami...

WYNIKI KONKURSU NA ILUSTRACJĘ ŚWIĄTECZNEJ KARTKI BOŻONARODZENIOWEJ

30.11.2016
Bardzo miło nam poinformować, że zwycięzcami konkursu na ilustrację światecznej kartki bożonarodzeniowej zostali:

I MIEJSCE - Maja Gądarowska lat 6, Przedszkole Miejskie nr 32 w Gorzowie Wielkopolskim
II MIEJSCE - Hanna Łątkowska lat 6, Przedszkole Miejskie nr 20 w Gorzowie Wielkopolskim 
III MIEJSCE- Sandra Sienkowska lat 5, Przedszkole Miejskie nr 6 w Gorzowie Wielkopolskim

Wszystkim dzieciom i ich Opiekunom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!

OŚWIADCZENIE

28.11.2016
W związku z ostatnimi wypowiedziami medialnymi  nt. rezygnacji Pani Moniki Wolińskiej z etatu Dyrygenta Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej, Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska informuje, że przytaczane w nich treści są nieprawdziwe i w żadnej mierze niepotwierdzone. Informujemy, że Pani Monika Wolińska do chwili obecnej wykonuje swoje obowiązki jako kierownik muzyczny – dyrygent orkiestry, na podstawie umowy o pracę.  Brak jest więc jakichkolwiek przesłanek, by mówić o jej rezygnacji, a tym samym – rozwiązaniu z Panią Moniką Wolińską stosunku pracy. Odcinamy się także kategorycznie od informacji dotyczących rzekomych rozmów z innymi dyrygentami nt.  przyszłej współpracy, podkreślając, że instytucja nie czyniła i nie czyni jakichkolwiek ustaleń dotyczących tej kwestii. 

KOMUNIKAT

16.11.2016
Centrum Edukacji Artystycznej-Filharmonia Gorzowska informuję, iż w dniu 11.11.2016r. pomiędzy Związkiem Zawodowym Polskich Artystów Muzyków Orkiestrowych a  pracodawcą - Centrum Edukacji Artystycznej- Filharmonią Gorzowską
podpisane zostało porozumienie, które kończy wszczęty 21 lipca 2016r. spór zbiorowy.W drodze prowadzonych rokowań, po dokonaniu szczegółowych analiz stanowisk obu stron, postanowiono, iż pracodawca deklaruje gotowość do zawarcia umów o pracę z  pięcioma muzykami, którym w lipcu br. nie złożono propozycji dalszej współpracy. Jednocześnie strony zrezygnowały
z pozostałych roszczeń przedstawionych w sporze zbiorowym.

Jednocześnie strony zrezygnowały z pozostałych roszczeń przedstawionych w sporze zbiorowym.

Strony oświadczyły tym samym, że zakończyły spór zbiorowy.
 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym

16.11.2016
Mamy przyjemność ogłosić konkurs na ilustrację Kartki Bożonarodzeniowej Centrum Edukacji Artystycznej – Filharmonii Gorzowskiej. Zwycięska ilustracja zostanie firmową Świąteczną Kartką Bożonarodzeniową naszej instytucji.

Trwają zapisy do Programu "filharmonia/ostrożnie, wciąga!!!"

21.09.2016
Jesteś uczniem klasy maturalnej? Chciałbyś przez cały rok nie zapłacić ani złotówki za bilety do Filharmonii Gorzowskiej dla siebie i dowolnej osoby towarzyszącej na wybrane przez Siebie koncerty? Jeśli tak, to ten Program jest właśnie dla Ciebie!!!

KUP ABONAMENT CEA - FILHARMONII GORZOWSKIEJ

06.09.2016
Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem sezonu artystycznego 2016/2017 oraz z zasadami sprzedaży abonamentów i biletów  w CEA - Filharmonii Gorzowskiej.
« <  ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16   > »
Realizacja   Virtualnetia.com