MENU

« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »

Zaproś znajomych do Filharmonii Gorzowskiej i wygraj wakacje z Itaką!

03.06.2019
Jak co roku, wspólnie z naszym partnerem, salonem Itaka z gorzowskiej Galerii Nova Park, ogłaszamy konkurs, w którym można wygrać voucher o wartości 2000zł do wykorzystania na dowolny wycieczkowy cel. Wystarczy nagrać film, nie dłuższy niż 1,5 min, który będzie zaproszeniem do Filharmonii Gorzowskiej i w którym powiecie, dlaczego warto nas odwiedzać :) Drugim warunkiem jest zakup biletu na Galę zakończenia sezonu artystycznego, która odbędzie się  14 czerwca. Czekamy na Wasze kreatywne pomysły. Konkurs trwa do 13 czerwca, a zwycięzcę poznamy dzień później, podczas Gali. Szczegóły dotyczące zasad udziału w konkursie znajdziecie w regulaminie.

Życzymy powodzenia!Między emocjami, a szlachetnością

16.05.2019
Młody, genialny wiolonczelista. Laureat wszystkich konkursów, do jakich przystępował. Ceniony za „oszałamiającą technikę i wirtuozowski wdzięk”. Marcin Zdunik 17 maja wystąpi w Filharmonii Gorzowskiej w koncercie „Między muzyką, a przeznaczeniem”. W krótkiej rozmowie opowiada nam o swojej drodze do sławy oraz poszukiwaniu absolutu w muzyce.

ZMIANA TERMINU PRÓBY TANCERZY DO MUSICALU

05.05.2019
Zmiana terminu próby wznowieniowej tancerzy

Po francusku, niebanalnie

02.04.2019
Dwoje muzyków, których wspólną cechą jest ciekawość odkrywania nowej muzyki i nowych kombinacji dźwięków. Jednocześnie osób obdarzonych artystyczną odwagą, które zdecydowały się, jak sami mówią, na dość niebezpieczną przygodę.  FaKe Duo  to Gaelle Dohen, pochodząca z Francji flecistka oraz Tomasz Żymła, polski klarnecista basowy. W Gorzowie wystąpią z niecodziennym  zestawieniem instrumentów i zaskakującym repertuarem. O szczegółach mówi Gaelle Dohen.

ROZSYPANE PIĘKNO POUKŁADAĆ W CAŁOŚĆ - WYSTAWA OBRAZÓW Z PUZZLI

20.03.2019
Rozsypane piękno poukładać w całość to wystawa obrazów z puzzli, układanych od wielu lat przez melomankę Filharmonii Gorzowskiej - Miriam. Realizując tę wystawę i zapraszając do jej oglądania, wspieramy tym samym pasje odwiedzających nas systematycznie melomanów, którzy chcą  dzielić się w ten sposób swoją historią z innymi odbiorcamai naszych koncertów. 

Warto odkrywać bogactwo muzyki

18.03.2019
Aleksandra Kuls uznawana jest za jedną z najciekawszych polskich skrzypaczek młodego pokolenia. Mimo wieku w recenzjach najczęściej pojawiają się takie określenia jak dojrzałość, emocjonalność, mistrzowska interpretacja. W Filharmonii Gorzowskiej Aleksandra Kuls wystąpi w koncercie „Pod mistrzowską batutą” u boku znakomitego dyrygenta Marka Pijarowskiego. O swoich scenicznych doświadczeniach i odkrywaniu muzyki niesłusznie zapomnianej opowiada w rozmowie.

Mistrzowskie kwartety XX wieku

28.02.2019
Ze współczesną muzyką klasyczną jest trochę tak, jak z owocami morza – przekonuje Maciej Grygiel, skrzypek Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej, który wraz z Kwartetem im. Henryka Mikołaja Góreckiego wystąpi w koncercie kameralnym „Mistrzowskie kwartety XX wieku”  – trzeba spróbować, by ją pokochać. Gorzowianie będą mieli taką szansę już 15 marca

Pięć twarzy wiolonczeli

25.02.2019
Pięciu muzyków, pięć charakterów, pięć twarzy wiolonczeli – na początku marca na kameralnej scenie Filharmonii Gorzowskiej prawdziwa  gratka dla melomanów, a jednocześnie unikat – po raz pierwszy w koncercie kameralnym weźmie udział cała sekcja instrumentów – przed Państwem wiolonczeliści Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej.

W ogrodach Hiszpanii

18.02.2019
W środku polskiej pochmurnej zimy, 22 lutego, na scenie Filharmonii Gorzowskiej zrobi się naprawdę gorąco. A to za sprawą muzyki wprost z gorącego południa Europy. Na scenie dwie znakomitych postaci – ojciec i syn – Mauricio Silva na fortepianie oraz  maestro Ruben Silva, który gościnnie pokieruje Orkiestrą Filharmonii Gorzowskiej. O tym, co łączy Polaków i Latynosów, jakie skarby kryje muzyka hiszpańska oraz jak występuje się na scenie w rodzinnym składzie opowiada Mauricio Silva, pianista z polsko-boliwijskiej rodziny o wieloletnich tradycjach muzycznych.

Zapraszamy do udziału w badaniu satysfakcji Klientów Filharmonii Gorzowskiej

13.02.2019
Szanowni Państwo!
Jako zespół Filharmonii Gorzowskiej - począwszy od Dyrekcji, muzyków wchodzących w skład Orkiestry FG, a skończywszy na pracownikach administracyjnych i technicznych - wszyscy bez wyjątku pracujemy dla Was! Staramy się dostosowywać program artystyczny do Waszych gustów, ale również w innych dziedzinach chcemy być lepsi, bardziej przystępni i oczywiście częściej odwiedzani. Stąd nasza serdeczna prośba o podzielenie się Państwa oceną i spostrzeżeniami w ankiecie.  Być może jest ona dość obszerna, ale to dlatego, że Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne. Zdanie na każdy temat - od repertuaru po wygodę foteli. Będziemy wdzięczni za jej wypełnienie i podzielenie się z nami swoją opinią. Ankieta jest anonimowa i dostępna online pod linkiem: https://goo.gl/forms/3qG1iszjoWUwSEOa2.
W ten sposób będziemy mogli się zmieniać.  Dziękujemy i do zobaczenia na koncertach :)


« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »
Realizacja   Virtualnetia.com