MENU

« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »

LISTA WYKONAWCÓW MUSICALU DOGONIĆ PIPPI - PARTIE WOKALNE

20.09.2018
Lista wykonawców partii wokalnych w musicalu "Dogonić Pippi" oraz wyniki 1 etapu castingów do grupy tanecznej

KONKURS NA ZAKOŃCZENIE SEZONU ARTYSTYCZNEGO 2017/2018

12.06.2018
Szanowni Państwo,
podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku zaplanowaliśmy dla Państwa konkurs kończący sezon artystyczny 2017/2018. Atrakcyjną nagrodę w postaci vouchera o wartości 2.000 zł dla laureata konkursu ufundował Salon Firmowy ITAKA, mieszczący się w Centrum Handlowym NOVA PARK. W konkursie będą mogli wziąć udział wszyscy obecni na Gali na zakończenie sezonu artystycznego 2017/2018 w dniu 22 czerwca 2018 r.

Tuż przed koncertem, ze sceny Sali koncertowej Filharmonii Gorzowskiej usłyszą Państwo treść zadania konkursowego. Zwycięzcę poznamy tuż po koncercie. Więcej szczegółów znajdą Państwo w Regulaminie Konkursu.
Życzymy miłego, pełnego dobrych wrażeń wieczoru.Salon Firmowy ITAKA
     NOVA PARK

Filharmonia Gorzowska przygotowuje kolejny musical. Castingi już po wakacjach.

30.05.2018
„Dogonić Pippi” to tytuł kolejnej produkcji musicalowej, realizowanej przez Filharmonię Gorzowską. 15 i 16 września odbędą się castingi, które pomogą wyłonić wykonawców – tancerzy oraz wokalistów. To już piąta szansa dla zdolnej młodzieży, by wystąpić na scenie Filharmonii.

Filharmonicy gorzowscy zagrają w Legnicy

23.05.2018
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej zagra podczas inauguracji obchodów 50-lecia Ogólnopolskiego Turnieju Chórów Legnica Cantat. Muzycy wykonają Mszę koronacyjną Mozarta.

Urodziny Filharmonii Gorzowskiej

16.05.2018
IX Symfonia Ludviga van Beethovena – ta kompozycja otworzyła historię Filharmonii Gorzowskiej w roku 2011. 18 maja mija siedem lat, odkąd w Gorzowie w tym pięknym, nowoczesnym budynku  słuchać możemy muzyki klasycznej w najlepszym wykonaniu. Podczas urodzinowego koncertu usłyszymy m.in. Cztery Pory Roku Vivalidego.

Mistrzowskie skrzypce w Filharmonii Gorzowskiej

15.05.2018
Piękna, niebywale zdolna Lubuszanka. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie nagrody i wyróżnienia w najważniejszych konkursach skrzypcowych. Amelia Maszońska wystąpi przed gorzowską publicznością w najbliższy piątek, jej talent podziwiać będziemy w Czterech Porach Roku Vivaldiego.

Muzyczne last minute na bis!

19.04.2018
Pod wpływem wiosennych promieni słonecznych Filharmonia Gorzowska po raz kolejny ogłasza cieszącą się zainteresowaniem wśród młodych gorzowian akcję „Muzyczne last minute”. To prawdziwa gratka dla uczniów i studentów. Wystarczy okazać legitymację szkolną lub studencką, by wejść na koncert nawet z dwiema osobami towarzyszącymi, płacąc za siebie i każdą z nich jedynie symboliczną złotówkę! 

W Dzień Ziemi gorzowianie posprzątają osiedle i zrzucą kwiatowe bomby

18.04.2018
Wielkie wiosenne sprzątanie Dolinek – pod takim hasłem odbywać się będzie proekologiczna akcja mieszkańców Gorzowa, Filharmonii Gorzowskiej i firmy Inneko. Wspólnie zadbają o czystość na śródmiejskich łąkach otaczających filharmonię. Atrakcją akcji będzie rzucanie kwiatowych bomb, które mają zamienić teren w kwiecistą łąkę.

Odcienie klasycyzmu

17.04.2018
„Wielcy twórcy i ich czasy” to koncert przygotowany przez Filharmonię Gorzowską, w którym pokazane zostaną różne oblicza klasycyzmu w muzyce. W programie kompozycje Dvořáka, Beethovena i współczesnego Lutosławskiego. Partie solowe wykonają oboista Marek Mleczko oraz harfistka Agnieszka Kaczmarek-Bialic, która w rozmowie z nami mówi o magii harfy i historii, jakie kryją się za utworem, jaki wykona. Koncert już w piątek 20 kwietnia.

Muzyka znad Sekwany zabrzmi w Filharmonii Gorzowskiej

09.04.2018
Vive la musique  to wyjątkowy koncert kameralny przygotowany przez muzyków Filharmonii Gorzowskiej. 13 kwietnia usłyszymy piekne i nie zawsze znane dzieła francuskich kompozytorów. Na scenie kwartet Con Amabile oraz francuska flecistka Gaelle Dohen. O tym dlaczego warto wsłuchać się w piękne francuskie brzmienia oraz dlaczego o muzyce francuskiej mówimy akurat teraz opowiadają artyści.

« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »
Virtualnetia.com   projektowanie stron internetowych