Nabór na szkolenia w projekcie Kultura Tędy

W dniach 4-15 maja Regionalne Centrum Animacji Kultury prowadzi rekrutację na bezpłatne szkolenia skierowane do animatorów i nauczycieli z regionu lubuskiego. Szkolenia są realizowane w ramach projektu Kultura Tędy.

Odbędą się dwa cykle trzydniowych szkoleń w maju (20-22.05.) i w czerwcu (10-12.06.). Komisja wybierze 26 osób /13 animatorów i 13 nauczycieli/.
Szkolenia mają za zadanie podnieść kompetencje zawodowe osób zajmujących się edukacją kulturową dzieci i młodzieży. Podkreślamy, że o wyborze kandydatów nie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenia odbędą się w siedzibie Fundacji Salony w Zielonej Górze. RCAK oprócz materiałów szkoleniowych zapewnia wyżywienie i noclegi dla uczestników spoza Zielonej Góry. Tematy szkoleń są przedstawione w harmonogramie.

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy o wypełnienie formularza on-line.

Harmonogram, regulamin i formularz dostępne są na  stronach rcak.pl i lubuskiekultura.pl

kultura tędy

WYNIKI CASTINGU DO MUSICALU "KRÓLEWNA ŚNIEŻKA"

Na podstawie protokołu z obrad Jury Castingu do musicalu "Królewna Snieżka" podajemy listę osób wyłonionych spośród kandydatów, którzy zgłosili się do udziału w przesłuchaniach.
virtualnetia  projektowanie stron internetowych