MENU

KASA FILHARMONII OTWARTA

Szanowni Państwo,
 
informujemy, że od 1 lipca 2020 r. kasa biletowa Filharmonii będzie ponownie otwarta.
W okresie wakacyjnym czynna będzie od wtorku do czwartku od godz. 12:00 do 16:00.
 
W czasie wizyty w Filharmonii Gorzowskiej dla naszego wspólnego bezpieczeństwa proszę pamiętać o kilku zasadach.

Pięć twarzy wiolonczeli

Pięciu muzyków, pięć charakterów, pięć twarzy wiolonczeli – na początku marca na kameralnej scenie Filharmonii Gorzowskiej prawdziwa  gratka dla melomanów, a jednocześnie unikat – po raz pierwszy w koncercie kameralnym weźmie udział cała sekcja instrumentów – przed Państwem wiolonczeliści Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej.

Podziel się zdjęciami z Nocnego Szlaku Kulturalnego i wygraj spotkanie z Natalią Kukulską!

Nocny Szlak za nami, jednak emocje wcale nie opadły. Dziękujemy, że tej wyjątkowej nocy byliście z nami i tak licznymi grupami przybywaliście do Filharmonii. Noc okazała się niestety za krótka, by ugościć wszystkich, więc w ramach zadośćuczynienie proponujemy Wam konkurs. Prześlijcie do nas zdjęcia z Nocnego Szlaku Kulturalnego, które zrobiliście podczas nocy grozy w Filharmonii. Autor najlepszej pracy otrzyma podwójne zaproszenie na koncert Natalii Kukulskiej oraz możliwość spotkania i rozmowy z artystką po koncercie!

Nie czekajcie, ślijcie zdjęcia !!!

REGULAMIN KONKURSU

Nabór na szkolenia w projekcie Kultura Tędy

W dniach 4-15 maja Regionalne Centrum Animacji Kultury prowadzi rekrutację na bezpłatne szkolenia skierowane do animatorów i nauczycieli z regionu lubuskiego. Szkolenia są realizowane w ramach projektu Kultura Tędy.
 
Odbędą się dwa cykle trzydniowych szkoleń w maju (20-22.05.) i w czerwcu (10-12.06.). Komisja wybierze 26 osób /13 animatorów i 13 nauczycieli/.
Szkolenia mają za zadanie podnieść kompetencje zawodowe osób zajmujących się edukacją kulturową dzieci i młodzieży. Podkreślamy, że o wyborze kandydatów nie decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Szkolenia odbędą się w siedzibie Fundacji Salony w Zielonej Górze. RCAK oprócz materiałów szkoleniowych zapewnia wyżywienie i noclegi dla uczestników spoza Zielonej Góry. Tematy szkoleń są przedstawione w harmonogramie.
 
W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy o wypełnienie formularza on-line.
 
Harmonogram, regulamin i formularz dostępne są na  stronach rcak.pl i lubuskiekultura.pl
 


kultura tędy


 

WYNIKI CASTINGU DO MUSICALU "KRÓLEWNA ŚNIEŻKA"

Na podstawie protokołu z obrad Jury Castingu do musicalu "Królewna Snieżka" podajemy listę osób wyłonionych spośród kandydatów, którzy zgłosili się do udziału w przesłuchaniach. 
virtualnetia.com  projektowanie stron internetowych