MENU

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU ABONAMENTÓW NA SEZON ARTYSTYCZNY 2022/2023

Serdecznie zapraszamy do zakupu abonamentów na sezon artystyczny 2022/2023.

Abonament umożliwia jednej osobie wstęp na kilka koncertów organizowanych przez Filharmonię Gorzowską w całym sezonie artystycznym o 20 % taniej. Właściciel abonamentu cieszy się przywilejem zajmowania stałego miejsca na widowni. 
Proponujemy w tym sezonie "Mój abonament",  który projektujecie Państwo sami, wybierając minimum 7 spośród koncertów symfonicznych dostępnych w całym sezonie artystycznym, a  organizowanych przez Filharmonię Gorzowską, z wyłączeniem Inauguracji i zakończenia sezonu artystycznego  oraz koncertów w ramach Festiwalu Muzyki Współczesnej.
.
 
DLACZEGO WARTO KUPIĆ ABONAMENT?

Kupując abonament, oszczędzają Państwo czas i pieniądze, a zyskują gwarancję stałego miejsca na wszystkich koncertach w ramach abonamentu. Bilety w abonamencie są tańsze o 20 % niż bilety na pojedyncze koncerty.


KARTA PARKINGOWA

Posiadacze abonamentów oraz Ci, którzy zakupią 3 bilety dla jednej osoby na 3 różne koncerty kameralne lub 3 bilety na 3 różne koncerty familijne organizowane przez Filharmonię mogą otrzymać kartę parkingową.
Karta parkingowa uprawnia do korzystania z dwupoziomowego parkingu przy Filharmonii w czasie pół godziny przed wydarzeniem do pół godziny po jego zakończeniu.
Karta parkingowa wydawana jest przy zakupie biletów na prośbę kupującego.
Realizacja   Virtualnetia.com