MENU

   1 2 3 4   > »

IGRA Z WNUCZKĄ BABCIA, DZIADEK – BĘDZIE SŁYCHAĆ U SĄSIADEK!

 „iGRA z wnuczką babcia, dziadek – będzie słychać u sąsiadek” to projekt, w ramach którego zaprosimy do konstruowania ścianek muzycznych na przestrzeni dwóch lokalizacji: w Filharmonii Gorzowskiej oraz Muzeum Lubuskim im. Jana Dekerta. Projekt skierowany jest do 25 par międzypokoleniowych: dziadek/ babcia – wnuczek/wnuczka i zostanie zainaugurowany Dniem Babci i Dziadka, a zakończy się Dniem Dziecka.

Projekt dofinansowany ze środków konkursu „Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”.

Projekt „Akademia Muzyki 2018”

Centrum Edukacji Artystycznej – Filharmonia Gorzowska w partnerstwie ze Szkołą Podstawową w Görzig i Szkołą Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie realizuje projekt pn. „Akademia Muzyki 2018”, który odbywa się w Filharmonii Gorzowskiej cyklicznie od 2014 roku i jest dofinansowywany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia – Polska 2014-2020, w ramach Europejskiej Współpracy Terytorialnej „Redukować bariery - wspólnie wykorzystywać silne strony”.

OBSADY DO POKAZÓW MUSICALU AKADEMIA PANA KLEKSA / 28 maja 2018-4 czerwca 2018

Plan pokazów musicalu Akademia Pana Kleksa wraz z obsadą

OBSADY DO POKAZÓW MUSICALU AKADEMIA PANA KLEKSA / 1-7 grudnia 2017

Plan pokazów musicalu Akademia Pana Kleksa wraz z obsadą

POPRAWA ATRAKCYJNOŚCI OFERTY KULTURALNEJ POPRZEZ DOPOSAŻENIE I WYPOSAŻENIE OBIEKTU FILHARMONII GORZOWSKIEJ

Filharmonia Gorzowska realizuje zadanie POPRAWA ATRAKCYJNOŚCI OFERTY KULTURALNEJ POPRZEZ DOPOSAŻENIE I WYPOSAŻENIE OBIEKTU FILHARMONII GORZOWSKIEJ w ramach programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - INFRASTRUKTURA KULTURY. 

OBSADA RÓL SOLOWYCH - MUSICAL AKADEMIA PANA KLEKSA

Decyzją realizatorów musicalu "Akademia Pana Kleksa" role solowe otrzymują...

HARMONOGRAM PRÓB DO MUSICALU AKADEMIA PANA KLEKSA

Tu znajdziecie aktualne informacje o terminach prób do musicalu Akademia Pana KleksaUWAGA MATURZYŚCI! FILHARMONIA OSTROŻNIE, WCIĄGA PO RAZ CZWARTY !!!

Filharmonia Gorzowska już po raz czwarty bierze udział w Ogólnopolskim Programie filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! organizowanym przez Instytut Muzyki i Tańca.
Program ma na celu zbudowanie trwałej relacji  pomiędzy filharmoniami i młodzieżą oraz zachęcenie do uczestniczenia w koncertach z repertuarem klasycznym. W ubiegłym sezonie artystycznym program spotkał się z dużym zainteresowaniem nie tylko gorzowskiej młodzieży, ale i grona pedagogicznego gorzowskich szkół ponadgimnazjalnych biorących w nim udział.

LISTA WYKONAWCÓW WYŁONIONYCH W CASTINGU DO MUSICALU AKADEMIA PANA KLEKSA

Lista wokalistów i tancerzy zakwalifikowanych do udziału w musicalu Akademia Pana Kleksa. Serdecznie gratulujemy!

MUSICAL AKADEMIA PANA KLEKSA NA AFISZU W SEZONIE 2017/2018

Zapraszamy na kolejną po Królewnie Śnieżce, Alicji w Krainie Czarów i Pinokiu produkcję muzyczną dla dzieci! 
   1 2 3 4   > »
virtualnetia  projektowanie stron internetowych