MENU

MISJA

Jesteśmy samorządową instytucją kultury Miasta Gorzowa Wielkopolskiego i jedną z najmłodszych filhrmonii w Polsce. Starając się równać do najlepszych, nie zapominamy o tym,co niepowtarzalne. Nasza młodość jest naszym atutem. Działamy profesjonalnie, odważnie i bez kompleksów.  Napędza nas Muzyka – najbardziej ekologiczne paliwo świata.

Historia

Filharmonia Gorzowska to najmłodsza instytucja kultury w Gorzowie Wielkopolskim, jedna z najmłodszych filharmonii w Polsce. Była długo oczekiwaną inwestycją w skali województwa lubuskiego, będąc zarazem jedną z najbardziej spektakularnych i nieszablonowych inwestycji ostatnich lat w skali kraju.

Filharmonia w mieście

Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska to samorządowa instytucja kultury Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. 
Profesjonalna przestrzeń koncertowa, zawodowa orkiestra, współpraca z artystami mistrzowskiej klasy, spójny program artystyczny, działania edukacyjne dla dzieci i młodzieży, wreszcie -  różnorodność oferty muzycznej, to nasze atuty i pomysły na osiągnięcie celów ujętych w statucie. Nasze główne zadanie to upowszechnianie kultury muzycznej. Jednocześnie naszą ambicją jest stworzenie miejsca przyjaznego nie tylko muzyce, ale także innym, korespondującym z nią dziedzinom sztuki.
Realizacja   Virtualnetia.com