MENU

   1 2   > »

UWAGA! FILHARMONIA BĘDZIE NIECZYNNA

07.09.2023
W dniu 12 września 2023 r. (wtorek)  budynek Filharmonii Gorzowskiej będzie calkowicie zamknięty.

WYJAŚNIENIA DOT. ZMIANY ZASAD FUNKCJONOWANIA PARKINGU

27.07.2023
W związku z pojawiającymi się wątpliwościami i zapytaniami dot. zmiany zasad funkcjonowania parkingu Filharmonii Gorzowskiej wyjaśniamy co następuje.
 
W wyniku postepowania o udzielenie zamówienia publicznego w formie zapytania ofertowego na „Zorganizowanie, wyposażenie i zarządzanie płatnym parkingiem Filharmonii”, przeprowadzonego w maju 2023 roku, wyłoniono nowego operatora - firmę Apcoa Parking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Umowa z nowym operatorem będzie obowiązywała od 13 sierpnia 2023 r. Od tego dnia zmienią się także zasady funkcjonowania parkingu.

UWAGA! ZMIANA ZASAD FUNKCJONOWANIA PARKINGU

19.07.2023
Szanowni Państwo,
Informujemy, że od dnia 13 sierpnia 2023 roku zmieniają się zasady funkcjonowania parkingu przy Filharmonii Gorzowskiej.
Nowym operatorem parkungu będzie firma APCOA Parking Polska Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie - www.apcoa.pl

UWAGA - KASA NIECZYNNA

03.04.2023
W dniu 7 kwietnia 2023 r. (Wielki Piątek) kasa biletowa Filharmonii Gorzowskiej będzie nieczynna.
W tym dniu zakup biletów wyłącznie na stronie www
  >>>  kliknij link

Deklaracja dostępności serwisu WWW Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska w Gorzowie Wlkp.

06.04.2022
Deklaracja dostępności serwisu WWW Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska w Gorzowie Wlkp.

PARKING

16.03.2022
Szanowni Państwo,

W związku ze wzrostem kosztów utrzymania dwupoziomowego parkingu, przede wszystkim cen energii, ogrzewania oraz obsługi technicznej, zmuszeni jesteśmy do podniesienia opłat za abonamenty miesięczne, które od 01 kwietnia 2022 roku wynosić będą:
- abonament miesięczny dobowy - uprawniający do parkowania przez całą dobę – 120,00 zł;
- abonament miesięczny dzienny - uprawniający do parkowania w godzinach 7:00-17:00 lub 17:00-7:00 – 70,00 zł.
Zakup abonamentów odbywa się poprzez kontakt  z Biurem Obsługi Parkingu: biuro@parking-serwis.pl, tel. 61 664 71 00.
 
Opłata godzinowa za parkowanie pojazdu nie ulega zmianie (2,50 zł za każdą rozpoczętą godzinę parkowania) i uiszczana jest w parkomatach ustawionych przy wyjściu z parkingu.
 
Przypominamy, że z opłat za parkowanie pojazdów zwolnieni są klienci Filharmonii Gorzowskiej posiadający abonament koncertowy na dany sezon artystyczny na podstawie wydanej do abonamentu przez Filharmonię karty parkingowej. Karta parkingowa wydana do abonamentu uprawnia do bezpłatnego parkowania pojazdu podczas koncertów/wydarzeń artystycznych organizowanych przez Filharmonię na czas 30 minut przed rozpoczęciem i 30 minut po zakończeniu koncertu/wydarzenia.

SPRZEDAŻ BILETÓW

03.12.2021
Szanowni Państwo, w związku z wejściem w życie nowych wytycznych dotyczących stanu epidemii COVID-19, zakończono internetową sprzedaż biletów wstępu. Bilety na to wydarzenie dostępne są aktualnie wyłącznie w kasie biletowej Filharmonii Gorzowskiej za okazaniem certyfikatu szczepienia COVID.

PARKING

27.07.2021
Szanowni Państwo,
w dniach 9-11 sierpnia 2021 w związku z prowadzonymi pracami technicznymi, parking podziemny, niestrzeżony, przy ul. Dziewięciu Muz 10 będzie zamkniętyNa czas prowadzonych prac prosimy o usunięcie pojazdów.
Jednocześnie informujemy, iż z dniem  12 sierpnia 2021 na terenie parkingu obowiązywał będzie obowiązek uiszczania opłaty parkingowej.

Wysokość opłat za parkowanie pojazdów jest następująca:
1. Każda rozpoczęta godzina parkowania 2,50 zł;
2. Abonamenty miesięczne:
a) Dobowy - uprawniający do parkowania przez całą dobę – 90,00 zł
b) Dzienny - uprawniający do parkowania  w godzinach 7:00-17:00 – 50,00 zł

Zakup abonamentów odbywa się poprzez kontakt  z Biurem Obsługi Parkingu: biuro@parking-serwis.pl, tel. 61 664 71 00.
 
Z opłaty za parkowanie pojazdów zwolnieni są klienci Filharmonii Gorzowskiej posiadający abonament koncertowy na dany sezon artystyczny na podstawie  wydanej do abonamentu przez Filharmonię karty parkingowej. Karta parkingowa wydana do abonamentu uprawnia do bezpłatnego parkowania pojazdu podczas koncertów/wydarzeń artystycznych organizowanych przez Filharmonię na czas 30 minut przed rozpoczęciem i 30 minut po zakończeniu koncertu/wydarzenia.

 


Ogłoszenie o zamówieniu

07.05.2021
Ogłoszenie o zamówieniu:
Wykonanie nowej strony internetowej dla Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonii Gorzowskiej
 
Tryb postępowania:
Na podstawie art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. poz. 2019 z późn.zm) zamówienie nie objęte ustawą

Nazwa zadania:
Zamówienie dotyczące wykonania usługi polegającej na zaprojektowaniu i utworzeniu serwisu www na serwisie hostingowym zamawiającego oraz zgodnie z poniższymi wymaganiami.

Termin i miejsce składania ofert:
Ofertę należy złożyć drogą mailową na adres sekretariat@filharmoniagorzowska.pl do dnia 14 maja b r. do godz. 12.00. Oferty złożone po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

Szczegóły zapytania w poniższych plikach:

Zapytanie ofertowe na stronę www

Formularz ofertowy

 

 


Deklaracja dostępności serwisu WWW Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska w Gorzowie Wlkp.

08.02.2021

Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska w Gorzowie Wlkp. zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej serwisu WWW Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska w Gorzowie Wlkp.

  • Data publikacji strony internetowej: 
  • Data ostatniej istotnej aktualizacji: 
   1 2   > »
Realizacja   Virtualnetia.com