MENU

niedziela 19 maja 2019
16:00
II Forum Inspiracji
kup bilet
Fundacja „Przebaczenie i Pojednanie” zaprasza na kolejne z cyklu, II Forum Inspiracji, pod hasłem „Jest jeden świat”. Ponownie mówić będziemy o przebaczeniu - nie może zatem zabraknąć ważnej, osobistej historii. Podzieli się nią osoba, która doświadczyła wykorzystywania seksualnego w rodzinnym domu. Nie pozwoliła jednak, by to przeżycie na zawsze zamknęło ją w klatce bólu. Jej opowieść przynosi nadzieję.
Wysłuchamy również prelekcji założyciela Fundacji Bogdana Olechnowicza  pt. „Praktyczne kroki do przebaczenia”. Jako teolog i psycholog z wykształcenia, z blisko trzydziestoletnią praktyką poradniczą, uważany jest on za ogromny autorytet, a jego wykłady cechuje duża charyzma i spontaniczność.
Wydarzenie zakończy się koncertem jednego z najlepszych polskich wokalistów – Mieczysława Szcześniaka, w asyście zespołu muzyków. Wykonywał będzie między innymi utwory z najnowszej płyty „Nierówni”, których teksty oparte są na nietuzinkowych, pełnych głębokich prawd wierszach księdza – poety Jana Twardowskiego.
           
Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona - konieczna wcześniejsza rejestracja.
Szczegóły wydarzenia i formularz rejestracyjny na stronie: www.fundacja2p.pl
Realizacja   Virtualnetia.com