MENU

poniedziałek 15 lutego 2021
16:00
MUZYCZNE RACZKOWANIE
kup bilet
Dźwięki, które słyszy dziecko, mają znaczenie dla jego rozwoju już od chwili poczęcia. Ich ilość i różnorodność zwiększa się jeszcze bardziej w momencie przyjścia dziecka na świat, towarzysząc mu przez cały okres jego rozwoju. Jako naturalna część dziecięcego świata dźwięki są jednym z elementów mających ogromny wpływ na rozwój wyobraźni, wrażliwości, ekspresji twórczej oraz zdolności dziecka.

Filharmonia, realizując misję upowszechniania muzyki wśród odbiorców w każdym wieku, zaprasza na kolejną edycję Muzycznego Raczkowania – cyklu edukacyjnego przygotowanego z myślą o rodzicach z dziećmi od narodzin do lat czterech oraz kobietach w ciąży. Cykl składa się z dziesięciu moderowanych koncertów realizowanych w ciągu całego sezonu – od września do czerwca. Udział w nich to nie tylko rodzinne słuchanie muzyki i swobodna zabawa w otoczeniu dźwięków, ale przede wszystkim tworzenie wspólnej przestrzeni – rodziców i dzieci – do bycia razem. Formuła, czas trwania koncertów, repertuar oraz prowadzenie są dostosowane do wieku dzieci, co pozwala im w kameralnej atmosferze doświadczać piękna muzyki.

Dbając o jak największy komfort udziału w koncertach, proponujemy do wyboru dwie grupy wiekowe: pierwsza – dla mam w ciąży i rodziców z dziećmi od urodzenia do dwóch lat, druga – dla rodziców z dziećmi od dwóch do czterech lat.
Koncerty z cyklu Muzyczne Raczkowanie prowadzi Iwona Goździk.

Przed dokonaniem zapisów do udziału w koncercie prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM  << kliknij i przeczytaj 
 

Koncerty odbywają się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. 
Maksymalna ilość osób w sali - 40 (w tym dzieci i dorośli).
Osoby dorosłe prosimy o zabranie maseczek.

BILETY:
5 zł / dziecko 
20 zł / osoba dorosła


ZAPISY:
Iwona Goździk
T:  95 73 92 749

Renata Ochwat
T: 95 73 92 748

Katarzyna Pilawska
T: 95 73 92 700


-------------------------------------
Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Virtualnetia.com   projektowanie stron internetowych