MENU

niedziela 16 stycznia 2022
12:00
BAL U STRAUSSÓW
KARNAWAŁOWY KONCERT FAMILIJNY
kup bilet
Wiedeńskie bale karnawałowe owiane są od lat, a nawet wieków, nie lada legendą i rozbudzają wyobraźnię wszystkich miłośników wytwornej tanecznej rozrywki – niezależnie od szerokości geograficznej. Niektórzy potrafią przejechać nawet pół świata i zapłacić sporą sumę, żeby walca zatańczyć właśnie w Wiedniu.

Na szczęście nasza wyobraźnia też ma się dobrze i jeśli tylko damy jej zielone światło oraz dolejemy do niej trochę muzycznego paliwa, bez trudu przeniesiemy się do Wiednia i poczujemy klimat balowych salonów. Głównym punktem programu styczniowego koncertu w stylu wiedeńskim będzie oczywiście muzyka rodziny Straussów, która za sprawą pięknych melodii i żwawych rytmów wprawi nas w taneczny nastrój. To jedyny taki koncert familijny w całym roku, kiedy nasi najmłodsi bywalcy mogą poczuć się jak na prawdziwym balu i bez obaw, nie bacząc na filharmoniczne konwenanse, bawić się do woli w takt pięknych walców, skocznych polek i słynnych marszów.

Szykujcie stroje balowe, maski i ulubione przebrania i bawcie się razem z nami!Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Sabrina Stachel / dyrygent
Tancerki Zespołu Tańca Aluzja
Ewa Sobiak / choreografia, przygotowanie tancerek
Natalia Makuch / prowadzenie

W programie m.in. najsłynniejsze walce, marsze i polki Johanna Straussa ojca i jego synów.
BILETY:
20 zł ulgowy (do 16 lat)
25 zł normalny (dla opiekuna)
35 zł normalny indywidualny
120 zł rodzinny (dla sześciu osób, w tym maksymalnie dwóch dorosłych)-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.


Virtualnetia.com   projektowanie stron internetowych