MENU

niedziela 31 grudnia 2017
20:00
GALA SYLWESTROWA
W BLASKU OPERY I OPERETKI
GALA SYLWESTROWA
kup bilet

Szanowni Państwo,
Filharmonia Gorzowska wprowadziła do oferty koncertowej możliwość nabycia dodatkowych biletów w ramach oferty specjalnej, w której proponujemy:
-  rezerwację stolików czteroosobowych przy scenie, w cenie 1200,00 zł za stolik 4-osobowy
- loża VIP, w cenie 300 zł za osobę

Gale Sylwestrowe Filharmonii Gorzowskiej, połączone z pożegnaniem starego i powitaniem nowego roku, mają już stałe grono sympatyków. To z myślą o nich, co roku w sylwestrowy wieczór, serwujemy niebanalne muzyczne menu, któremu towarzyszy specjalnie na tę okazję przygotowany elegancki bankiet z lampką szampana i obowiązkowym toastem noworocznym. W tym roku szampańskim nastrojom towarzyszyć będzie równie szampański program koncertowy – popisowe, najsłynniejsze arie operowe, operetkowe i musicalowe z dzieł królujących na estradach świata, czarowne i dowcipne duety oraz przebojowa muzyka orkiestrowa. jeśli zapowiemy takie tytuły jak Libiamo z opery Traviata, Usta milczą, dusza śpiewa z operetki Wesoła wdówka, Jakże mam Ci wytłumaczyć z operetki Księżniczka czardasza czy nieśmiertelne Brunetki, blondynki – wszystko stanie się jasne. W nowy rok wchodzimy z optymizmem i uśmiechem. i wspaniałą muzyką, oczywiście!

WYKONAWCY:
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej 
Jacek Kraszewski / dyrygent
Justyna Dyla / sopran
Aleksander Kruczek / tenor

Oskar Świtała / prowadzenie koncertu

PROGRAM GALI SYLWESTROWEJ:

20:00-20:15
NA DOBRY POCZĄTEK

Przed rozpoczęciem koncertu zapraszamy na powitalnego drinka w foyer Filharmonii Gorzowskiej
 
20:15-21:30
KONCERT –  CZĘŚĆ I

Przed nami świat wielkiej opery oraz najpiękniejsze arie i duety włoskich mistrzów gatunku. Nie zabraknie także akcentów słowiańskich. Wraz z muzyką rozbrzmiewać będą echa miłosnych historii - pełne emocji i wielkich namiętności. 
 
21:30-22:15
POCZĘSTUNEK W FOYER (menu poniżej)

 
22:15-23:30
KONCERT –  CZĘŚĆ II

W tej części wieczoru królować będzie przede wszystkim muzyka  XIX-wiecznego Wiednia, a wraz z nią - najbardziej znane i lubiane motywy operetkowe porywające publiczność na całym świecie. Będzie romantycznie, tanecznie, zabawnie i bardzo przebojowo!
 
23:30-24:00
POCZĘSTUNEK W FOYER

 
24:00
TOAST NOWOROCZNY – POWITANIE NOWEGO ROKU 2018

 
po 24:00
NOC SYLWESTROWA Z KWARTETM CON AMABILE

Po północy usłyszymy standardy muzyki rozrywkowej, filmowej, a także – bajkowej; nie zabraknie też melodii Starego Wiednia oraz rytmów latynoskich i jazzowych.  

Oprawa muzyczna nocy sylwestrowej - Kwartet smyczkowy Con Amabile
Daria Krzysztoń – I skrzypce
Miłosz  Wieliński – II skrzypce
Paweł Gaca – altówka
Katarzyna Olejnik – wiolonczela

BILETY
180 zł / przedsprzedaż do 16 listopada 2017 r. 
200 zł / cena regularna od 17 listopada 2017 r.studio ak meble

-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Realizacja   Virtualnetia.com