MENU

Filharmonia Gorzowska i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS ogłaszają nabór na warsztaty kompozytorskie

Tworzysz muzykę, ale nie masz z kim skonsultować swoich pomysłów? Te warsztaty są dla Ciebie!
Marzysz o tym, by ktoś wykonał Twój utwór? A gdybyś mógł usłyszeć go w wykonaniu instrumentalisty z Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej?

Tuż po zakończeniu roku szkolnego (22-27 czerwca) w Filharmonii Gorzowskiej odbędą się warsztaty kompozytorskie kierowane do młodzieży w wieku 13-19 lat. To ciekawa propozycja na rozpoczęcie wakacji zarówno dla osób, które stawiają pierwsze kroki, jak i tych, którzy komponują swoją muzykę.
 
Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję, by skonfrontować swoje twórcze pomysły z uznanymi kompozytorkami młodego pokolenia: Zuzanną Falkowską, Anną Marią Huszczą, Żanetą Rydzewską. Stworzą utwory, które powstaną po konsultacjach z instrumentalistami Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej. W ramach warsztatów odbędzie się również konkurs kompozytorski, a utwory uczestników będą miały prawykonanie.

Zgłoszenia
 
Warunkiem udziału w warsztatach jest przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz minimum dwóch samodzielnie skomponowanych utworów przeznaczonych na dowolny aparat wykonawczy.
Uczestnik nie musi być uczniem ani absolwentem szkoły muzycznej. Wymagana jest jednak znajomość zasad notacji muzycznej oraz płynne posługiwanie się zapisem nutowym.
 
Termin nadsyłania zgłoszeń mija 19 kwietnia (wydłużony do 26 kwietnia 2024 r.)
Zgłoszenia i dodatkowe pytania należy wysyłać na adres: warsztaty.kompozytorskie@zaiks.org.pl


Do pobrania:

Regulamin uczestnictwa w Warsztatach Kompozytorskich organizowanych przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS i Filharmonię Gorzowską  <pobierz>
Załącznik 1 - Formularz zgłoszeniowy do udziału w Warsztatach Kompozytorskich organizowanych przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS i Filharmonię Gorzowską   <pobierz>
Załącznik nr 2 - Klauzula zgody na udział w Warsztatach oraz na rejestrowanie oraz wykorzystanie wizerunku małoletnich uczestników Warsztatów  <pobierz>
Załącznik nr 3 – Oświadczenie przedstawiciela ustawowego małoletniego – rodzica  <pobierz>
Załącznik nr 4 – Zgoda na wykorzystanie wizerunku przez Filharmonię Gorzowską  <pobierz>
WARSZTATY KOMPOZYTORSKIE - plakat <pobierz>


Realizacja   Virtualnetia.com