MENU

« <  1 2    

PROJEKT - ZMOWY z_DŹWIĘKÓW

Filharmonia Gorzowska zaprasza na wakacyjne warsztaty twórcze zMOWY z_DŹWIĘKÓW, które poprowadzą doswiadczeni artyści i animatorzy.

MUSICAL PINOKIO - WZNOWIENIE CZERWIEC 2017

INFORMACJE ORGANIZACYJNE dla solistów, chórzystów i tancerzy biorących udział w spektaklach.

Projekt ZAPLĄTANI W DŹWIĘKI III

"Zaplątani w dźwięki" to projekt edukacyjno-artystyczny adresowany do młodzieży gimnazjalnej, którego ideą jest rozbudzanie kreatywności i poszukiwanie nowych źródeł inspiracji. Tematycznie koncentruje się na zagadnieniach związanych z komponowaniem i wykonaniem utworu muzycznego. Uczestnicy projektu, na kolejnych etapach jego realizacji, biorą aktywny udział w przygotowaniu oraz prezentacji dzieła muzycznego, stając się w ten sposób jego współtwórcami, a następnie wykonawcami. Ich działania są rodzajem twórczego eksperymentu, w którym dźwięki zapisane wcześniej w partyturze przez kompozytora zaczynają współistnieć z brzmieniami elektronicznymi, podlegają modulacjom i otrzymują nowy kontekst.
 
W dniach 15-­20 maja 2017 prowadzący projekt kompozytor i DJ – Piotr Bukowski będzie pracował z ok. 20­-osobową grupą młodzieży, przygotowując wraz z nią utwór o charakterze improwizatorskim, balansujący między muzyką poważną a nowoczesnymi brzmieniami rozrywkowej muzyki elektronicznej. Finałem projektu będzie koncert, podczas którego 21 maja 2017 na scenie Filharmonii Gorzowskiej wystąpią wszyscy uczestnicy projektu.

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW <czytaj więcej>

PROJEKT- AKADEMIA MUZYKI 2017

Centrum Edukacji Artystycznej – Filharmonia Gorzowska w partnerstwie ze Szkołą Podstawową w Prötzel i Szkołą Podstawową Oderland Grundschule Neutrebbin realizuje projekt  dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach  programu Współpracy INTERRG V A Brandenburgia – Polska 2014-2020 w ramach Europejskiej Współpracy Terytorialnej „Redukować bariery-wspólnie wykorzystywać silne strony”.

UWAGA MATURZYŚCI! FILHARMONIA OSTROŻNIE, WCIĄGA PO RAZ TRZECI !

CEA - Filharmonia Gorzowska już po raz trzeci bierze udział w Ogólnopolskim Programie filharmonia/ostrożnie, wciąga!!! organizowanym przez Instytut Muzyki i Tańca.
« <  1 2    
virtualnetia  projektowanie stron internetowych