MENU

Muzyczne last minute na bis!

Pod wpływem wiosennych promieni słonecznych Filharmonia Gorzowska po raz kolejny ogłasza cieszącą się zainteresowaniem wśród młodych gorzowian akcję „Muzyczne last minute”. To prawdziwa gratka dla uczniów i studentów. Wystarczy okazać legitymację szkolną lub studencką, by wejść na koncert nawet z dwiema osobami towarzyszącymi, płacąc za siebie i każdą z nich jedynie symboliczną złotówkę! 
„Muzyczne last minute” to akcja adresowana do młodzieży. Filharmonia Gorzowska chce w ten sposób zachęcić uczniów do odbioru muzyki symfonicznej. Podczas koncertu „Wielcy twórcy i ich czasy” , który odbędzie się już 20 lutego, na scenie Filharmonii zabrzmią wybitne dzieła światowej symfoniki, wśród nich  VI Symfonia F-dur „Pastoralna” (1808) Ludwiga van Beethovena, która będąc muzyczną pochwałą piękna natury, zachwyca wiernym naśladownictwem głosów ptaków i otaczającej przyrody. W filharmonii też można będzie poczuć wiosnę.
Na czym polega akcja? Wystarczy przyjść do kasy Filharmonii 19 lub 20 kwietnia i okazać ważną legitymację. Dzięki temu można  kupić bilety za 1 złotówkę dla siebie i maksymalnie dwóch osób towarzyszących. Osoby towarzyszące nie muszą być uczniami, można więc zabrać rodziców, przyjaciół bądź młodsze rodzeństwo.
Szczegóły akcji znajdują się w regulaminie na stronie internetowej Filharmonii Gorzowskiej: 

REGULAMIN AKCJI
Realizacja   Virtualnetia.com