MENU

Podziękowanie za "Muzyczne raczkowanie"

Szanowni Rodzice!
Przede wszystkim chcemy Wam bardzo podziękować za to, że odpowiedzieliście na nasze zaproszenie i przybyliście tak licznie na pierwsze spotkanie w ramach projektu Muzyczne Raczkowanie. Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i okazało się, że i my – w Waszym znakomitym towarzystwie – „raczkowaliśmy” na swój sposób. Zdajemy sobie sprawę, że ten  pierwszy raz mógł nie spełnić do końca Państwa oczekiwań – było nas bardzo dużo, stąd komfort udziału w spotkaniu nie był taki, jakiego  wszyscy byśmy sobie życzyli. Teraz już wiemy więcej i ta wiedza będzie dla nas podstawą do  opracowania naszych kolejnych spotkań.
Szczególnie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy zaraz po spotkaniu zechcieli się podzielić z nami otwarcie i przyjaźnie swoimi uwagami – są one dla nas niezwykle cenne. Wasza wyrozumiałość i chęć dialogu są dla nas bardzo cenne.  Wiemy – dzięki rozmowom z Wami i na podstawie obserwacji wczorajszego spotkania – co koniecznie trzeba zmienić. Już dzisiaj z przyjemnością informujemy  wszystkich, którzy chcą z nami „raczkować” , że będziemy spotykać się w dwóch grupach. Do pierwszej zapraszamy mamy w ciąży i rodziców z dziećmi do 12 miesięcy, do drugiej – rodziców z dziećmi od 1 roku życia do 4 lat. To z pewnością w istotny sposób wpłynie na samopoczucie Państwa i Waszych pociech, a i Muzyka znajdzie w ten sposób należne sobie miejsce.
Wkrótce będziemy Państwa szczegółowo informować o formule „Muzycznego raczkowania”, która zostanie opracowana tak, by udział w tych spotkaniach był dla nas  wszystkich przyjemnym i wartościowym doświadczeniem. Określimy również raz jeszcze zasady udziału w spotkaniach. Zaglądajcie na naszą  stronę www i na nasz profil na facebooku. Tam na bieżąco będziemy Was informować o naszych działaniach.
Bardzo Was pozdrawiamy i liczymy, że będziecie z nami tworzyć „Muzyczne raczkowanie”.
Realizacja   Virtualnetia.com