MENU

KONKURS O ABONAMENTY

Szanowni Państwo,
rozpoczynamy konkurs, w którym do wygrania są następujące nagrody, odpowiednio do kolejności nadesłania poprawnych odpowiedzi:
  • ZŁOTY ABONAMENT, upoważniający do wstępu na wszystkie koncerty w ramach abonamentów dostępnych w sprzedaży w sezonie artystycznym 2015/2016 w Filharmonii Gorzowskiej;
  • SREBRNY ABONAMENT  - abonament wybrany przez laureata spośród abonamentów A, B, C lub D dostępnych w sprzedaży w sezonie artystycznym 2015/2016 w Filharmonii Gorzowskiej;
  • ZAPROSZENIE NA KONCERT INAUGURUJĄCY SEZON ARTYSTYCZNY  2015/2016.
Aby wziąć udział w Konkursie, należy dnia 23.06.2015 r., czyli dziś, w godz. 10.00 – 12.00 wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: konkurs@filharmoniagorzowska.pl, wiadomość elektroniczną zawierającą odpowiedzi na zadane niżej pytania, oraz dane uczestnika, tj.: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego. Uwaga! Liczy się kolejność zgłoszeń!
 A oto pytania:
  1. Z kim Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej zagrała na ubiegłorocznym Przystanku WOODSTOCK?
  2. Podczas dwóch koncertów w mijającym sezonie artystycznym 2014/2015 publiczność CEA-Filharmonii Gorzowskiej wysłuchała utworów Felixa Mendelssohna-Bartholdy'ego. Kto dyrygował OFG podczas tych koncertów?
  3. W sezonie artystycznym 2014/2015 na scenie CEA-Filharmonii Gorzowskiej gościliśmy artystę, który w swoim dorobku ma nagrodę Grammy oraz występy w takich miejscach, jak: Carnegie Hall, Metropolitan Opera, Paris Opera, Royal Opera House Covent Garden czy Vienna State Opera. Proszę podać imiona i nazwisko tego artysty.
  4. Proszę podać imię i nazwisko artystki, która w listopadzie ubiegłego roku  wykonała w towarzystwie Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej takie przeboje, jak: „Mambo Italiano”, „Okularnicy” i „Skyfall”.
  5. Podczas jednego z koncertów w sezonie artystycznym 2014/2015 nasz gość, lider skrzypiec London Symphony Orchestra, zasiadł przy ostatnim pulpicie. O kogo chodzi?
  6. Gościem specjalnym Gali Finałowej III FMW był Jan A. P. Kaczmarek, który ogłosił, że Maestra Monika Wolińska weźmie udział w nagraniu jego muzyki w londyńskim Abbey Road Studios. Nie jest to jednak pierwszy przykład współpracy tych dwojga artystów. Przy okazji jakich innych projektów współpracowali już ze sobą  Monika Wolińska i Jan A. P. Kaczmarek? Proszę wymienić dwie nazwy.
Realizacja   Virtualnetia.com