MENU

« <  1 2    

ZAKOŃCZENIE I EDYCJI "MUZYCZNEGO RACZKOWANIA" Z UDZIAŁEM DOROTY ZAWADZKIEJ

17 i 18 czerwca 2014 Filharmonia Gorzowska zaprasza na ostatnie już w tym sezonie spotkania z cyklu "Muzyczne Raczkowanie". Gościem specjalnym spotkań będzie znakomita psycholożka specjalizująca się w psychologii rozwojowej dzieci, znana m.in. z programu SUPERNIANIA - Dorota Zawadzka.  

BRAK MIEJSC NA "MUZYCZNE RACZKOWANIE "

Brak wolnych miejsc - 11 lutego, godzina 17:00

MUZYCZNE RACZKOWANIE - III SPOTKANIE

10 grudnia, we wtorek, Filharmonia Gorzowska zaprasza na trzecie spotkanie w ramach cyklu "Muzyczne raczkowanie". Projekt  przygotowany jest z myślą o  przyszłych mamach oraz rodzicach z dziećmi do lat 4. Abyście Państwo jak najprzyjemniej spędzili czas w towarzystwie swoich  milusińskich, spotkania odbywają się w dwóch grupach - do pierwszej z nich zapraszamy mamy w ciąży oraz rodziców z dziećmi 0-1,5 roku, do drugiej - rodziców z dziećmi w wieku 1,5 - 4 lata.

ELEMENTARZ MUZYCZNEGO RACZKOWANIA

Szanowni Rodzice, zanim wybierzecie się do nas na kolejne spotkanie z cyklu Muzyczne Raczkowanie, zachęcamy do przeczytania krótkiego „elementarza” , w którym przedstawiamy w kilku punktach główne założenia naszych wspólnych spotkań.

MUZYCZNE RACZKOWANIE - II SPOTKANIE

19 listopada , we wtorek, Filharmonia Gorzowska zaprasza na drugie spotkanie w ramach cyklu "Muzyczne raczkowanie". Projekt  przygotowany jest z myślą o  przyszłych mamach i szczęśliwych rodzicach z dziećmi do lat 4. Abyście Państwo jak najprzyjemniej spędzili czas w towarzystwie swoich  milusińskich, spotkania odbywać się będą w dwóch grupach - do pierwszej z nich zapraszamy mamy w ciąży oraz rodziców z dziećmi 0-1,5 roku, do drugiej - rodziców z dziećmi w wieku 1,5 - 4 lata.

Podziękowanie za "Muzyczne raczkowanie"

Szanowni Rodzice!
Przede wszystkim chcemy Wam bardzo podziękować za to, że odpowiedzieliście na nasze zaproszenie i przybyliście tak licznie na pierwsze spotkanie w ramach projektu Muzyczne Raczkowanie. Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i okazało się, że i my – w Waszym znakomitym towarzystwie – „raczkowaliśmy” na swój sposób. Zdajemy sobie sprawę, że ten  pierwszy raz mógł nie spełnić do końca Państwa oczekiwań – było nas bardzo dużo, stąd komfort udziału w spotkaniu nie był taki, jakiego  wszyscy byśmy sobie życzyli. Teraz już wiemy więcej i ta wiedza będzie dla nas podstawą do  opracowania naszych kolejnych spotkań.

Muzyczne raczkowanie - Sezon Artystyczny 2013/2014

I edycja Muzycznego Raczkowania - Sezon Artystyczny 2013/2014
« <  1 2    
Realizacja   Virtualnetia.com