MENU

piątek 8 marca 2024
19:00

MŁYNARSKI SYMFONICZNIE
KONCERT LIGHT
kup bilet
Wojciech Młynarski to jeden z największych mistrzów słowa ostatnich dziesięcioleci. Jego piosenki znamy wszyscy, jednak nieczęsto można je usłyszeć z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej. Jedną z takich rzadkich okazji jest właśnie koncert Młynarski symfonicznie.
 
Według pomysłodawców tego wydarzenia: Izy Połońskiej i Leszka Kołodziejskiego, koncert „jest wyrazem tęsknoty za czasem, kiedy jakość, precyzja, inteligencja i tzw. czucie słowa, czyli prawdziwa umiejętność zamykania myśli i spostrzeżeń w literacką treść stanowiła wartość nadrzędną i jednocześnie była pewnego rodzaju oczywistością, wymogiem dla tzw. autora tekstu”.
 
Niepowtarzalne teksty Młynarskiego zabrzmią w połączeniu z muzyką rozmaitych artystów, między innymi Zbigniewa Wodeckiego, Tadeusza Prejznera, Jerzego Wasowskiego i wielu innych. Nie zabraknie dowcipu, liryki, radości życia, inteligentnej elegancji, wysmakowanej miłosnej poezji… wszystkie te emocje wyczarują teksty Mistrza we wspaniałych wokalnie interpretacjach Izy Połońskiej.
 

Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Iza Połońska / śpiew
Leszek Kołodziejski / fortepian, akordeon, aranżacje
Kuba Raczyński  / saksofon
Filip Dzierżawski / gitara basowa
Mateusz Krawczyk / perkusja
Agata Zając / dyrygentka

Więcej o artystach  <kliknij>
 
W programie piosenki do tekstów Wojciecha Młynarskiego, m.in.: Kocham Cię życie!, Lubię wracać tam gdzie byłam już, Moje serce to jest muzyk, Cud i miód, Róbmy swoje i inne. 

BILETY:
70 zł normalny
60 zł ulgowy
40 zł balkonRealizacja   Virtualnetia.com