MENU

Filharmonia Gorzowska przygotowuje kolejny musical. Castingi już po wakacjach.

„Dogonić Pippi” to tytuł kolejnej produkcji musicalowej, realizowanej przez Filharmonię Gorzowską. 15 i 16 września odbędą się castingi, które pomogą wyłonić wykonawców – tancerzy oraz wokalistów. To już piąta szansa dla zdolnej młodzieży, by wystąpić na scenie Filharmonii.
 
Filharmonia Gorzowska po raz piąty przygotowuje się do premiery wyjątkowego wydarzenia muzycznego, jakim jest musical. Po sukcesie Alicji w Krainie Czarów, Królewny Śnieżki, Pinokia oraz Akademii Pana Kleksa postanowiono wystawić muzyczną interpretację Pippi Pończoszanki Astrid Lindgren.
 
Musicale realizowane przez Filharmonię Gorzowską to widowiska, w których zawsze udział bierze kilkudziesięciu młodych tancerzy, muzyków oraz dzieci i młodzież uzdolnione wokalnie. Są to osoby wyłaniane podczas castingów, uczniowie szkół z Gorzowa oraz okolic. Realizacja musicalu to także praca z zawodową orkiestrą, solistami – śpiewakami, dyrygentem i reżyserem. Specjalnie dla potrzeb realizacji musicalu powstają muzyka, libretto, scenografia i kostiumy. To wyjątkowe wydarzenie planowane z wielkim zaangażowaniem i rozmachem.
 
Kolejne castingi rozpoczynają się już na początku września tego roku, natomiast premiera spektaklu zaplanowana jest na początek grudnia 2018 r.
 
Do obsady nowego musicalu Filharmonia Gorzowska poszukiwać będzie młodych osób, najchętniej powyżej 10 roku życia. Wyłoniona grupa młodych wykonawców rozpocznie następnie pracę nad przygotowaniem muzycznej wersji przygód Pippi, a do scenicznego debiutu przygotują ich specjaliści w dziedzinie śpiewu, gry aktorskiej i tańca. 
 
Więcej informacji na temat uczestnictwa w castingach udziela Dział Organizacji Pracy Artystycznej Filharmonii Gorzowskiej pod numerem 95 7392 742, - 749.
Zapraszamy też na nasz fanpage'u MUSICAL DOGONIĆ PIPPI.


Do pobrania:
ULOTKA  
REGULAMIN
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (zał.1)
OŚWIADCZENIE RODZICA / OPIEKUNA PRAWNEGO (zał.2)

- WAŻNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW DO RÓL SOLOWYCH
- TEKST DO ROLI PIPPI (tylko kwestie Pippi)
- TEKST DO ROLI PANA NILSSONA (do interpretacji jako tekst mówiony)
- TEKST DO RÓL ANNIKI i TOMMY'EGO  
(do interpretacji jako tekst mówiony)

TEKSTY NALEŻY POWIEDZIEĆ Z PAMIĘCI


MUSICAL DOGONIĆ PIPPI


Realizacja   Virtualnetia.com