MENU

« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Mecenasem Filharmonii Gorzowskiej

16.03.2022
Z ogromną przyjemnością informujemy, że Filharmonia Gorzowska dołączyła do grona instytucji kultury wspieranych w 2022 roku przez PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Tym samym nadała jej tytuł „Mecenasa Filharmonii Gorzowskiej”.
 
Mecenat oprócz działalności koncertowej obejmuje również działalność edukacyjną,  w tym projekt dla najmłodszych pn. „Muzyczne raczkowanie” oraz od lat organizowany cykl plenerowych koncertów pn. „Pikniki Chopinowskie”.
 
Otrzymane dofinansowanie pozwoli na uatrakcyjnienie oferty filharmonii, a także realizację przedsięwzięć na szerszą skalę.
17.02.2022 KASA FILHARMONII ZAMKNIĘTA

07.02.2022
Szanowni Państwo, 

Dnia 17.02.2022 roku kasa biletowa będzie nieczynna. 
Zapraszamy do zakupu bietów przez Internet. 
Aktualny repertuar wraz z możliwością zakupu biletów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
https://www.filharmoniagorzowska.pl/pl/calendar/list/2022-02-00

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA

09.12.2021
Szanowni Państwo,
w związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Zdrowia zmian w obostrzeniach, dotyczących Covid-19, które wejdą w życie od 15 grudnia oraz zaleceniami inspekcji sanitarnej,  informujemy, że osoby chcące uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych organizowanych w Filharmonii Gorzowskiej będą proszone o dobrowolne okazanie certyfikatu szczepienia, bądź w przypadku jego braku – o wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.

Uzależniony od muzyki klasycznej

12.10.2021
Tworzy fotografie największych postaci współczesnej muzyki klasycznej. Wspólnie z Wojciechem Kilarem karmił koty i z bliska przyglądał się pracy Mistrza. Jego prace, przedstawiające m.in. Krzysztofa Pendereckiego, Zygmunta Krauze, Zbigniewa Penherskiego, Adama Sztabę i oczywiście Wojciecha Kilara będziemy mogli wkrótce oglądać w Filharmonii Gorzowskiej. Otwarcie wystawy poprzedzi inaugurację VIII Festiwalu Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara. Partnerem wystawy jest  Polskie Wydawnictwo Muzyczne.
 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU BILETÓW I ABONAMENTÓW NA I POŁOWĘ SEZONU ARTYSTYCZNEGO 2021/2022

19.08.2021
Sprzedaż biletów na sezon artystyczny 2021/2022 rusza 14 września o godz. 12:00

PGE Energia Ciepła mecenasem Filharmonii Gorzowskiej

31.05.2021
PGE Energia Ciepła drugi rok z rzędu wspiera Filharmonię Gorzowską, obejmując swym mecenatem wydarzenia artystyczne w 2021 roku. Wsparcie Filharmonii Gorzowskiej to ważny wkład PGE Energia Ciepła w rozwój życia kulturalnego regionu.

Filharmonia Gorzowska zaprasza do wspólnego świętowania 10 urodzin

12.05.2021
Filharmonia Gorzowska zaprasza do wspólnego świętowania 10 urodzin
Z okazji swoich 10 urodzin Filharmonia Gorzowska…rozdaje prezenty! Mogą je otrzymać dzieci urodzone 18 maja 2011 roku oraz 18 maja 2021 roku.

Genialny fortepian i ukłon dla Mistrza Beethovena

06.05.2021
Jeden z najbardziej wszechstronnych polskich pianistów, błyskotliwy komentator Konkursu Chopinowskiego w 2015 roku, pod wrażeniem jego talentu byli m.in. Wojciech Kilar i Witold Lutosławski. Paweł Kowalski wystąpi w Filharmonii Gorzowskiej w koncercie poświęconym muzyce Ludwiga van Beethovena. Nam opowiada m.in. o przyjaźni z Lutosławskim oraz o tym, dlaczego jako nastolatek zakochał się w muzyce Beethovena.

Zapraszamy na koncert familijny z nagrodami

22.04.2021
W najbliższą niedzielę, 25 kwietnia, zapraszamy na wyjątkowy koncert familijny. Choć odbędzie się online, zakłada interakcję z publicznością oraz konkurs, w którym do wygrania jest aż 10 podwójnych zaproszeń na wybrany koncert familijny w przyszłym sezonie artystycznym.

dr Joanna Pisarewicz nowym dyrektorem Filharmonii Gorzowskiej

20.04.2021
20 kwietnia 2021 r. na stanowisko dyrektora Filharmonii Gorzowskiej oficjalnie powołana została dr Joanna Pisarewicz.
Powołanie odebrała z rąk Prezydenta Miasta Gorzowa, Wielkopolskiego, Jacka Wójcickiego. 

 
Joanna Pisarewicz Dr Joanna Pisarewicz jest absolwentką nauk politycznych ze specjalnością stosunki międzynarodowe w Collegium Polonicum w Słubicach – wspólnej placówce naukowo – dydaktycznej Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz nauk politycznych ze specjalnością administracja samorządowa i administracja europejska Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Doktoryzowała się w Szczecinie - z marketingu usług.
Posiada doświadczenie w pracy w samorządzie. Wiele lat była związana z Wyższą Szkołą Biznesu w Gorzowie Wlkp. jako wykładowca akademicki oraz Dyrektor Centrum Promocji i Relacji Okołobiznesowych, a następnie Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego i Szkoleń. Była również  Członkiem Rady Wydziału Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp. W 2010 r. członek zespołu badawczego realizującego projekt „Badanie świadomości i potrzeb informacyjno-edukacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze ekozarządzania w województwie lubuskim”; współautor publikacji naukowej (2010). Wykładowca w ramach międzynarodowej wymiany programu Socrates/Erasmus w V. A. Graiciunas School of Management w Kownie na Litwie (2009). Autorka publikacji naukowych w zakresie nauk społecznych, marketingu, zarządzania jakością.
Koordynator i członek zespołów wdrażających liczne projekty dofinansowane ze środków UE oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Od  2013 pracownik Centrum Edukacji Artystycznej – Filharmonii Gorzowskiej, początkowo Kierownik Działu Marketingu i Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych, a od 2019 Zastępca Dyrektora CEA-Filharmonii Gorzowskiej. Od stycznia 2020 roku pełniąca obowiązki Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej – Filharmonii Gorzowskiej.
   
   
   
 


« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »
Realizacja   Virtualnetia.com