MENU

« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   > »

Filharmonia Gorzowska przygotowuje kolejny musical. Castingi już po wakacjach.

30.05.2018
„Dogonić Pippi” to tytuł kolejnej produkcji musicalowej, realizowanej przez Filharmonię Gorzowską. 15 i 16 września odbędą się castingi, które pomogą wyłonić wykonawców – tancerzy oraz wokalistów. To już piąta szansa dla zdolnej młodzieży, by wystąpić na scenie Filharmonii.

Filharmonicy gorzowscy zagrają w Legnicy

23.05.2018
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej zagra podczas inauguracji obchodów 50-lecia Ogólnopolskiego Turnieju Chórów Legnica Cantat. Muzycy wykonają Mszę koronacyjną Mozarta.

Urodziny Filharmonii Gorzowskiej

16.05.2018
IX Symfonia Ludviga van Beethovena – ta kompozycja otworzyła historię Filharmonii Gorzowskiej w roku 2011. 18 maja mija siedem lat, odkąd w Gorzowie w tym pięknym, nowoczesnym budynku  słuchać możemy muzyki klasycznej w najlepszym wykonaniu. Podczas urodzinowego koncertu usłyszymy m.in. Cztery Pory Roku Vivalidego.

Mistrzowskie skrzypce w Filharmonii Gorzowskiej

15.05.2018
Piękna, niebywale zdolna Lubuszanka. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie nagrody i wyróżnienia w najważniejszych konkursach skrzypcowych. Amelia Maszońska wystąpi przed gorzowską publicznością w najbliższy piątek, jej talent podziwiać będziemy w Czterech Porach Roku Vivaldiego.

Muzyczne last minute na bis!

19.04.2018
Pod wpływem wiosennych promieni słonecznych Filharmonia Gorzowska po raz kolejny ogłasza cieszącą się zainteresowaniem wśród młodych gorzowian akcję „Muzyczne last minute”. To prawdziwa gratka dla uczniów i studentów. Wystarczy okazać legitymację szkolną lub studencką, by wejść na koncert nawet z dwiema osobami towarzyszącymi, płacąc za siebie i każdą z nich jedynie symboliczną złotówkę! 

W Dzień Ziemi gorzowianie posprzątają osiedle i zrzucą kwiatowe bomby

18.04.2018
Wielkie wiosenne sprzątanie Dolinek – pod takim hasłem odbywać się będzie proekologiczna akcja mieszkańców Gorzowa, Filharmonii Gorzowskiej i firmy Inneko. Wspólnie zadbają o czystość na śródmiejskich łąkach otaczających filharmonię. Atrakcją akcji będzie rzucanie kwiatowych bomb, które mają zamienić teren w kwiecistą łąkę.

Odcienie klasycyzmu

17.04.2018
„Wielcy twórcy i ich czasy” to koncert przygotowany przez Filharmonię Gorzowską, w którym pokazane zostaną różne oblicza klasycyzmu w muzyce. W programie kompozycje Dvořáka, Beethovena i współczesnego Lutosławskiego. Partie solowe wykonają oboista Marek Mleczko oraz harfistka Agnieszka Kaczmarek-Bialic, która w rozmowie z nami mówi o magii harfy i historii, jakie kryją się za utworem, jaki wykona. Koncert już w piątek 20 kwietnia.

Muzyka znad Sekwany zabrzmi w Filharmonii Gorzowskiej

09.04.2018
Vive la musique  to wyjątkowy koncert kameralny przygotowany przez muzyków Filharmonii Gorzowskiej. 13 kwietnia usłyszymy piekne i nie zawsze znane dzieła francuskich kompozytorów. Na scenie kwartet Con Amabile oraz francuska flecistka Gaelle Dohen. O tym dlaczego warto wsłuchać się w piękne francuskie brzmienia oraz dlaczego o muzyce francuskiej mówimy akurat teraz opowiadają artyści.

Nutka Zosia na finał Akademii Muzyki w Filharmonii Gorzowskiej

06.04.2018
Akademia Muzyki to projekt, w ramach którego odbywają się cykliczne spotkania szkół i przedszkoli z muzyką klasyczną.  Tylko w tym roku gorzowską filharmonię odwiedziło blisko 1300 uczniów i przedszkolaków. Przed nami dwa ostatnie spotkania i.. bardzo ciekawe wydawnictwo – polsko-niemiecka książeczka edukacyjna o przygodach Nutki Zosi.

Zmiana terminu koncertu Starego Dobrego Małżeństwa

05.04.2018
Szanowni Państwo
W prawdziwą przykrością informujemy, iż z powodu choroby wokalisty i gitarzysty Starego Dobrego Małżeństwa, p. Krzysztofa Myszkowskiego, odwołana została cała wiosenna trasa koncertowa zespołu.

Zaplanowany na 21 kwietnia w Filharmonii Gorzowskiej koncert zostanie przesunięty i odbędzie się 9 września 2018.

Wszystkie zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność. Istnieje również możliwość zwrotu biletu, w zależności od miejsca zakupu – w kasie Filharmonii Gorzowskiej lub poprzez portal kupbilecik.pl.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać w kasie Filharmonii Gorzowskiej.

« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   > »
virtualnetia  projektowanie stron internetowych