MENU

« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »

Muzyczne last minute na bis!

19.04.2018
Pod wpływem wiosennych promieni słonecznych Filharmonia Gorzowska po raz kolejny ogłasza cieszącą się zainteresowaniem wśród młodych gorzowian akcję „Muzyczne last minute”. To prawdziwa gratka dla uczniów i studentów. Wystarczy okazać legitymację szkolną lub studencką, by wejść na koncert nawet z dwiema osobami towarzyszącymi, płacąc za siebie i każdą z nich jedynie symboliczną złotówkę! 

W Dzień Ziemi gorzowianie posprzątają osiedle i zrzucą kwiatowe bomby

18.04.2018
Wielkie wiosenne sprzątanie Dolinek – pod takim hasłem odbywać się będzie proekologiczna akcja mieszkańców Gorzowa, Filharmonii Gorzowskiej i firmy Inneko. Wspólnie zadbają o czystość na śródmiejskich łąkach otaczających filharmonię. Atrakcją akcji będzie rzucanie kwiatowych bomb, które mają zamienić teren w kwiecistą łąkę.

Odcienie klasycyzmu

17.04.2018
„Wielcy twórcy i ich czasy” to koncert przygotowany przez Filharmonię Gorzowską, w którym pokazane zostaną różne oblicza klasycyzmu w muzyce. W programie kompozycje Dvořáka, Beethovena i współczesnego Lutosławskiego. Partie solowe wykonają oboista Marek Mleczko oraz harfistka Agnieszka Kaczmarek-Bialic, która w rozmowie z nami mówi o magii harfy i historii, jakie kryją się za utworem, jaki wykona. Koncert już w piątek 20 kwietnia.

Muzyka znad Sekwany zabrzmi w Filharmonii Gorzowskiej

09.04.2018
Vive la musique  to wyjątkowy koncert kameralny przygotowany przez muzyków Filharmonii Gorzowskiej. 13 kwietnia usłyszymy piekne i nie zawsze znane dzieła francuskich kompozytorów. Na scenie kwartet Con Amabile oraz francuska flecistka Gaelle Dohen. O tym dlaczego warto wsłuchać się w piękne francuskie brzmienia oraz dlaczego o muzyce francuskiej mówimy akurat teraz opowiadają artyści.

Nutka Zosia na finał Akademii Muzyki w Filharmonii Gorzowskiej

06.04.2018
Akademia Muzyki to projekt, w ramach którego odbywają się cykliczne spotkania szkół i przedszkoli z muzyką klasyczną.  Tylko w tym roku gorzowską filharmonię odwiedziło blisko 1300 uczniów i przedszkolaków. Przed nami dwa ostatnie spotkania i.. bardzo ciekawe wydawnictwo – polsko-niemiecka książeczka edukacyjna o przygodach Nutki Zosi.

Zmiana terminu koncertu Starego Dobrego Małżeństwa

05.04.2018
Szanowni Państwo
W prawdziwą przykrością informujemy, iż z powodu choroby wokalisty i gitarzysty Starego Dobrego Małżeństwa, p. Krzysztofa Myszkowskiego, odwołana została cała wiosenna trasa koncertowa zespołu.

Zaplanowany na 21 kwietnia w Filharmonii Gorzowskiej koncert zostanie przesunięty i odbędzie się 9 września 2018.

Wszystkie zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność. Istnieje również możliwość zwrotu biletu, w zależności od miejsca zakupu – w kasie Filharmonii Gorzowskiej lub poprzez portal kupbilecik.pl.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać w kasie Filharmonii Gorzowskiej.

Wirtuoz wiolonczeli zagra w Filharmonii Gorzowskiej

04.04.2018
Cudowne dziecko polskiej wiolonczeli – Rafał Kwiatkowski naukę gry na tym instrumencie rozpoczął już w  wieku 7 lat. Bardzo szybko pojawiły się pierwsze sukcesy, a w wieku 18 lat odbywał już zagraniczne stypendium w Stanach Zjednoczonych. Stale się rozwija, podobnie jak jego kariera. Już wkrótce, 6 kwietnia,  usłyszymy go na scenie Filharmonii Gorzowskiej. Zapraszamy do przeczytania rozmowy z artystą.

Tęsknota za tym, co niewypowiedziane..

13.03.2018
„Publiczność, która wciąż na nowo chce słuchać tekstów Osieckiej tęskni za poezją, czymś nienachalnym, subtelnym, niedosłownym” – mówi Izabela Płońska, wybitna wokalistka, która już 17 marca wystąpi na scenie Filharmonii Gorzowskiej w projekcie „Niech żyje bal”, w całości poświęconemu twórczości Agnieszko Osieckiej.

Kameralne oblicze baroku

12.03.2018
Trzy kompozycje włoskich twórców oraz koncert klawesynowy arcymistrza baroku J.S. Bacha – taki repertuar czeka na melomanów 16 marca podczas koncertu kameralnego „Wiolinowe oblicze baroku” w Filharmonii Gorzowskiej. Na scenie kwartet Straordinario, który gościnnie poprowadzi wybitny klawesynista Krzysztof Garstka. O koncercie opowiada Katarzyna Winkiewicz, wiolonczelistka Straordinario.

Mariusz Wróbel od roku na stanowisku dyrektora Filharmonii Gorzowskiej

11.03.2018
Do Gorzowa przyjechał przed rokiem z Górnego Śląska. Jak wówczas mówił, zachęciła go wizja pracy w jednej z najmłodszych filharmonii w kraju, do tego ze znakomitym i chwalonym przez dyrygentów zespołem. Czas na pierwsze podsumowania i wnioski.

« <  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...  > »
Realizacja   Virtualnetia.com